Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 MAC

MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 MAC

179,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Visual Studio for Mac 2017 – professionaalne arendajatarkvara macOS-i jaoks ostuversioonis...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 MAC"

Visual Studio for Mac 2017 – professionaalne arendajatarkvara macOS-i jaoks ostuversioonis

Visual Studio 2017 for Mac versioonis Professional pakub kasutajatele IDE jaoks võimsaid funktsioone ja tootlikkuse täiustusi, et luua platvormideüleseid rakendusi macOS-i, Androidi, iOS-i, tvOS-i või watchOS-i jaoks – nii mobiilseadmete kui ka töölauale ka veebis ja pilve - loomist; Microsofti programm sisaldab kõiki tööriistu arendamiseks, silumiseks ja taastekitamiseks, sealhulgas graafilisi disainereid, funktsioone koodi lõpuleviimiseks ning lähtekoodi haldamist ja versioonikontrolli.

Lisaks vanematele arendajakeeltele (nt C ja C ++) ning uuematele versioonidele (nt C #) toetab Visual Studio for Mac 2017 loomulikult ka Apple Metalli, iOS-i, JavaScripti ja muid veebistandardeid. Integreeritud reaalajas tugi vastavatele keeltele kiirendab koodi kirjutamist, samuti vähendavad silumisfunktsioonid rakenduste arendamiseks kuluvat aega. Tänu struktuuri kiirele vaatele saavad arendajad hõlpsasti orienteeruda koodi struktuuris, keskses vealoendis, kasutades koodi reaalajas analüüsi, loetleb kompileerimise ja ehitamise ajal esinevad vead ning mõne keele domeenispetsiifilised probleemid.

Mitte ainult sageli keskse funktsioone nagu IntelliSense, CodeLens ja ümberstruktureerimine on paranenud Visual Studio Mac Professional 2017, vaid ka koodi navigatsiooni ja koodi korrigeerimiseks, mis ka arendaja töö lihtsamaks, sest , muuhulgas on redaktoris kohe esile tõstetud koodi muudatused, viited jms.

Millistele kasutajatele on Visual Studio 2017 for Mac Professional mõeldud?

Väljaanne Visual Studio 2017 for Mac on mõeldud eelkõige professionaalsetele arendajatele, kes soovivad kasutada Microsofti tarkvara võimsaid funktsioone Maci operatsioonisüsteemis – kas üksi või meeskonnas. Tänu Xamarini toele rakenduses Visual Studio 2017 for Mac kehtivad macOS operatsioonisüsteemidele teatud miinimumnõuded. Üksikasjalikumat teavet leiate allpool.

Wiresoft pakub Visual Studio 2017 Mac Professionalile eriti madala hinnaga kasutatud tarkvarana ühe litsentsi vormis, et arendajad saaksid iseseisvalt ära kasutada kõiki tõhusa Microsofti tarkvara eeliseid. Mac, ja lisaks ilma tellimus kohustus kasu. Lisaks Visual Studio 2017 for Mac Professionalile pakub Wiresofti tarkvara veebipood ka teisi Visual Studio for Maci versioone ühe litsentsina ostuversioonis, aga ka paljusid teisi Microsofti programme MacOS-is. versioon. Järgmine ülevaade näitab Visual Studio 2017 for Mac uusimaid funktsioone ja täiendusi.

Mida pakub Visual Studio 2017 for Mac?

Programmi käivitamisel valminud Visual Studio 2017. aasta väljaanne Macile erineb eelmisest versioonist lühema alglaadimisaja ning kiirema käivituse poolest seansside ja lahenduste laadimise ajal. Ka projektide ja elementide mallide tuvastamine on varasemast kiirem.

MacOS-i IDE lühiülevaade

Visual Studio Mac iseloomustab erinev, selgelt eristuvat osa haldamise rakendusi, seadeid ja luua ja silumine kood: Tööriistariba integreeritud tervituslehel pakub otsest juurdepääsu otsing hiljuti avatud lahendusi ja funktsioonid avamise ja projektide loomiseks ja rakenduste konfigureerimiseks ning ka vigade kuvamiseks. Siin on saadaval ka uudistevoog, mis sisaldab arendajatele uut teavet.

Visual Studio 2017 for Mac toetatud keeled ja arendajatüübid

Visual Studio 2017 for Mac toetab paljusid sinna integreeritud failitüüpe, nagu Windowsi versioon, nagu .csproj, .fsproj ja .sln, samuti EditorConfig. Eelkõige toetab Visual Studio 2017 for Mac arendustüüpe nagu ASP.NET Core veebirakendused C #, F #, .NET Core konsoolirakendused C # või F # ja Razoriga loodud lehed, aga ka JavaScript ja TypeScript. Lisaks hõlmab see platvormideüleseid Unity rakendusi või mänge C #, samuti Androidi, iOS-i, tvOS-i ja watchOS-i rakendusi Xamarinis koos C #, F # või XAML-iga ning ka Cocoa töölauarakendusi C # või F # keeles, lisaks veebis -Standards nagu HTML, CSS ja JSON. See tähendab, et Maci arendajad saavad alati töötada nende vajadustele kõige paremini sobivas integreeritud arenduskeskkonnas.

Paljud funktsioonid ja omadused sisalduvad Windows versioon on ka Mac versioon, sealhulgas Roslyn koostaja platvorm, mida kasutatakse refactoring ja IntelliSense, MSBuild projekti süsteemi ja build -Engine ja TextMate allikaredaktoris. Maci kasutajad saavad kasutada samu mootoreid ka Xamarini ja .NET Core'i rakenduste silumisel, samuti identseid disainereid Xamarin.iOS-i ja Xamarin.Androidi jaoks.

Lähtekoodi juhtimine rakenduses Visual Studio 2017 for Mac koos Gitiga

Visual Studio 2017 for Mac pakub lähtekoodi haldamiseks kahte süsteemi: Lisaks Subversionile on see peamiselt Git, sellesse programmi versiooni on integreeritud vabalt kasutatav standard, mis tähendab, et mitmed arendajad võib kasutada ka ühe võistkonnad võivad töötada projektide samal ajal. Hoidlaid saab hallata rakenduses Visual Studio 2017 for Mac otse IDE-sse integreeritud nuppude abil, et Git-teenuse koodi üle kanda ja avaldada. Uued funktsioonid "Push" ja "Commit" ning SSH-tugi laiendavad IDE-s võimalusi kasutada Visual Studio 2017 for Mac Giti ülesannete jaoks.

Kõik lühidalt koos CodeLensiga rakenduses Visual Studio 2017 for Mac Professional

CodeLensi funktsioon on spetsiaalselt loodud selleks, et võimaldada arendajatel jälgida projekti iga punkti ilma koodist lahkumata. CodeLensi abil saate hõlpsalt navigeerida otse üksikute funktsioonide juurde. Lisaks sellele ei näita CodeLens mitte ainult kõiki redigeerijas koodi muudatusi, vaid nimetab ka viimase muudatusi teinud arendaja ning näitab ka, kas teatud hetkel on test läbitud.

Uued ümberkujundamisvalikud rakenduses Visual Studio 2017 for Mac

Refaktoreerimine on üks standardseid ülesandeid koodi arendamisel, et seda hiljem täiustada ilma selle käitumist muutmata. Visual Studio 2017 for Mac Professional pakub kontekstitoiminguid ja allikaanalüüse, aga ka täiendavaid ümbertegemisi, nagu ülekirjutamine, parameetrite (nt NULL-kontrollid) ja argumentide lisamine, ühest küljest saab nüüd ka literaale redigeerida lisades kohaline separaatorite ja eriti numbriline literaale muutes baas "kuueteistkümnendsüsteemis" kuni "binaarne". Visual Studio 2017 for Mac pakub ka võimalust teisendada Ifi avaldused Switchiks ja eemaldada kasutamata muutujad.

Silumine rakenduses Visual Studio 2017 for Mac – keskendudes Xamarinile

Visual Studio for Mac 2017 kasutab vigade eemaldamiseks Mono pehmet silurit, mis on integreeritud Mono käituskeskkonda, et siluda kõigil platvormidel hallatavat koodi. Tarkvaras on ka natiivne silur Xamarin.iOS-i, Xamarin.Maci ja Xamarin.Android-põhiste rakenduste jaoks. Samuti on olemas ulatuslikud kiirvaated eritüüpide jaoks, nagu suurused, koordinaadid ja Bezier' kõverad, aga ka märgistringid, värvid ja URL-id.

Visual Studio 2017 for Mac sisaldab Xamarin Forms Previewer spetsiaalselt Xamarini rakenduste jaoks; See võimaldab arendajatel reaalajas eelvaates kohe kontrollida koodirea mõju rakendusele. Xamarin Formsi jaoks on ka IntelliSense for XAML täiustusi, sealhulgas sidemete, muundurite, atribuutide, juhtelementide jne tugi.

Kohene juhtimine IntelliSense'iga rakenduses Visual Studio 2017 for Mac

Funktsioon IntelliSense lõpetab API-d automaatselt nende sisestamisel, kasutades selleks saadaolevaid IntelliSense'i lõpuloendeid, mille eeliseks on see, et arendaja protsessid pole mitte ainult kiiremad, vaid ka täpsemad. IntelliSense'iga saab API-sid üldiselt kiiremini analüüsida, piirates väärtuste hulka kategooriate kaudu. Tööriistanõuanded hõlbustavad API määratluste uurimist, viitavad probleemidele nende sisestamisel ja märgivad asjakohased punktid lainelise joonega.

IntelliSense'i muud eelised hõlmavad filtreid, mis eemaldavad teatud mittevajalikud liikmed lõpetamisloendist. Intellisense lõpetamist loendid C # on eelkõige märgid nagu "täielik sõna" või "nimekirja liige" ja võimaldavad kiiret juurdepääsu liikmed teatud tüüpi koodi ja isegi nimed muutujad, funktsioonid ja käsud.

Riistvara ja muud nõuded Visual Studio 2017 jaoks Macile

Maci jaoks mõeldud Visual Studio 2017 installimise ja käitamise kohta kehtivad järgmised miinimumnõuded; Projektide Xamarin.iOS ja Xamarin.Mac puhul tuleb võib-olla järgida täiendavaid opsüsteemi nõudeid:

  • Operatsioonisüsteemid: macOS Mojave 10.14, macOS Sierra 10.12, Mac OS X El Capitan 10.11
  • Protsessor: vähemalt 1,8 GHz või kiirem; Kahetuumaline või parem soovitatav
  • RAM: vähemalt 4 GB RAM; Soovitatav on 8 GB RAM
  • Kõvakettaruumi: vähemalt 1 GB või 5,6 GB

Lisanõuded:

  • Teatud .NET Core'i funktsioonide jaoks: .NET Core SDK 1.1
  • Xamarin.Android: 64-bitine Java arenduskomplekt (JDK)
  • Xamarin.iOS: Apple Xcode IDE ja iOS SDK, Xcode 10.2 jaoks on nõutav macOS Mojave 10.14
  • Xamarin.Forms: kasutage Androidi või iOS-i platvormidel vastavalt märgitud nõuetele

Toetatud keeled:

  • saksa, prantsuse, inglise, itaalia, hispaania, portugali (Brasiilia), tšehhi, poola, türgi, vene, hiina (lihtsustatud ja traditsiooniline), jaapani, korea

Ostke Wiresofti veebipoest Visual Studio 2017 for Mac üksiklitsents

Programmi Microsoft Visual Studio 2017 for Mac üksiklitsents Professional väljaandele on saadaval Wiresofti veebipoes kasutatud tarkvarana eriti soodsa hinnaga. Ostmiseks pakutav litsents pärineb programmi Visual Studio 2017 for Mac hulgilitsentsist, mille ettevõte varem omandas. Kui see müüdi Wiresoftile, see lahustati ja muudeti individuaalseteks litsentsideks, millele oli märgitud "kasutatud tarkvara" või "kasutatud tarkvara". Ei aluseks oleva hulgilitsentsi jaotus ega selle Visual Studio 2017 for Mac Professional tarkvara uus määramine kasutatud tarkvaraks ei sisalda funktsioonide ulatuse ega kehtivuse piiranguid.

Need Microsofti Visual Studio 2017 litsentsid Macile ja kõik muud Wiresofti pakutavad individuaalsed tarkvaralitsentsid pärinevad eranditult Euroopas asuvatelt ettevõtetelt, mille suhtes kehtivad seetõttu ELi õigusaktid. Visual Studio 2017 for Mac Professionali või mõne muu Microsofti programmi kasutatud tarkvara ostmine Wiresofti tarkvarapoes ei kujuta meie klientidele vastutusriski, sest kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega sõnaselgelt lubatud, mida on selgelt kinnitanud ka vastavad kohtulahendid. Lisaks on Wiresofti kasutatud tarkvara ka auditikindel!

Tarkvara ostmine Wiresoftiga on seega teie jaoks alati turvaline ost! See Wiresoft Shopis pakutav Visual Studio 2017 for Mac Professional litsents pakub lisaks suurele eelisele, et hind on täiesti taskukohane, ka turvalisust ostmisel kohese allalaadimise ja kehtiva hulgilitsentsiga litsentsi aktiveerimise kaudu. võtmele.

Lisaks pakub kasutatud tarkvara, nagu Visual Studio 2017 for Mac Professional, üksiklitsents ostjatele ökonoomset alternatiivi tavapärastele uutele tarkvarapakkumistele ja pakub võimalust osta eksklusiivseid programmiväljaandeid – ka vanemad versioonid – et saaks kasutada. Ka teie saate kasu meie taskukohasest Microsofti toodete kasutatud tarkvaravalikust!

Wiresofti tarkvarapoest leiate kasutatud tarkvarana koheseks allalaadimiseks väljaande Visual Studio 2017 for Mac, aga ka muud Visual Studio for Mac versioonid ja muud Microsofti rakendused MacOS-ile. Kui teil on Visual Studio 2017 for Mac Professional või mõne muu Microsofti macOS-i programmi kohta küsimusi, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT VISUAL STUDIO 2017 MAC"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud