Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PROJEKT 2016 PROFESSIONAL

MICROSOFT PROJEKT 2016 PROFESSIONAL

237,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

MS Project 2016 Professional – ostke ulatuslik projektihalduslahendus kasutatud tarkvarana...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT PROJEKT 2016 PROFESSIONAL"

MS Project 2016 Professional – ostke ulatuslik projektihalduslahendus kasutatud tarkvarana

Project Professional 2016 väljaanne on selle versiooni kõige põhjalikum rakendus, mida Microsoft kasutab ulatuslike projektide kavandamiseks, pakkumiseks, haldamiseks ja dokumenteerimiseks suuremate projektide Firma töötati. Vajalike funktsioonide jõudlus on Pro Editionis spetsiaalselt optimeeritud, et neid saaksid kasutada ka suuremad meeskonnad. See pakub ka laiendatud suhtlusvõimalusi Skype for Businessi ja MS SharePointi kaudu.

Vaatamata oma laialdasele funktsionaalsusele on see professionaalne projektihaldustarkvara kiiresti ja intuitiivselt arusaadav ka kogenematutele kasutajatele, ühelt poolt, kuna projekti 2016 põhineb et Office'i programmi Excel, teiselt poolt, sest funktsioone võib leida lihtsalt ja otse otsingu assistent" Ütle "

Väljaande projektiga Professional 2016 on projektijuhtidel alati ülevaade kõikidest etappidest ja kõigist meeskonnaliikmetest isegi mahukamate ülesannete puhul. Olemasolevad funktsioonid ja tööriistad ressursside, eelarvete ja tähtaegade haldamiseks muudavad projektide planeerimise selgemaks, elluviimise prognoositavamaks ja dokumentatsiooni informatiivsemaks.

Millistele kasutajatele on Project Professional 2016 väljaanne mõeldud?

Professional Edition MS Project 2016 töötati spetsiaalselt nende vajadustele projektijuhid, kes kavandada ja hallata mitmeid keerukaid projekte ja kes vajavad laialdast kasutamist ressursse, sealhulgas suuremad meeskonnad, eriti levinud olukord suuremates ettevõtetes ja organisatsioonides. Seetõttu on Project Professional 2016 olulise komponendina kaasas laiendatud koostöövõimalus Skype for Businessi kaudu ning sünkroonimine Microsoft SharePointi või Microsoft Project Serveriga – eeldusel, et neid kasutatakse ka suhtluseks.

Lisaks kõik omadused ja funktsioonid integreeritud projekti 2016 Professional pakkuda kõigile nõuetele, sealhulgas olemasolevate ärianalüüsi vahendite, käsitseda projekte igas suuruses - alates planeerimisest kuni juhtimise sealhulgas loomise aeg ja kuluplaanid kuni aruannete loomiseni kõigi etappide kohta – et neid saaks edukalt hallata.

Wiresoftis on Microsoft Project 2016 Professional Editioni üksiklitsentsi ostuversioon kasutatud tarkvarana eriti odav , mis muudab nende omandamise säästlikum, eriti suuremad meeskonnad. Kuna see versioon töötab ka Windows 7 all, ei ole vaja osta uuemat operatsioonisüsteemi, vaid need leiate lisaks muudele Microsoft Projecti väljaannetele ja muudele rakendustele Wiresofti tarkvara veebipoest – alati soodsatel tingimustel kasutatud tarkvarana . Järgmine ülevaade näitab Edition Project 2016 Professionali kõige olulisemaid funktsioone.

Väljaande MS Project 2016 Professional eksklusiivsed funktsioonid ja funktsioonid

MS Project 2016 Pro Edition pakub pluss funktsioone, mis eriti suurematele ettevõtetele pakub otsustavat lisaväärtust, mis on vajalik projekti edukaks elluviimiseks:

  • Parem side kaudu Skype for Business: MS Project Professional 2016 on mõeldud kasutamiseks Skype Business, mis optimeerib kommunikatsiooni ja seega meeskonnatöö.
  • Sünkroonimine SharePoint: , kes kasutavad MS SharePoint kasu Project Professional 2016 sünkroonimisteenusest reaalajas kui ka võimalus pääseda projektide peaaegu kõikjal, toimetamine tööülesandeloenditest ja hoida seda ajakohane.

 

 • Gantti diagramm, millel iga projekt põhineb, tõstab esile üksikud protsessiteed, nii et kasutajad on alati kursis kõigi üksikute protsesside ja nende seoste või olulisusega kogu projekti jaoks.

 

MS Project 2016 versiooni täiendavad uued funktsioonid ja tööriistad

MS Office'ist tuttavas keskkonnas töötamine hõlbustab alustamist ja rakenduse intuitiivset kasutamist: Project 2016 väljaandeid iseloomustab analoogi tüüpiline Office töölauavaadet sealhulgas menüüribal; Eelkõige leiavad Excelit kasutavad kasutajad Projectis kiiresti orienteeruvad.

Uus projekt saab luua vaid mõne hiireklõpsuga: Neutraalne Gantti diagramm on alati olemas mallina, mille projekti andmeid Excel, Word, Outlook või Import PowerPoint .

Sarnaselt Office versiooni sama põlvkonna, otsingu funktsiooni "Ütle mulle, mida sa tahad teha" on saadaval ka siin. Leia funktsioonide kompleks süsteemi kiiremini. Selle jaoks on olemas sisestusväli, kuhu saab sisestada vastava otsingusõna või küsimuse - vastus antakse loeteluna koos kõigi sobivate lahendustega, sealhulgas protsessi kirjeldusega. Paljud muud rakenduses MS Project 2016 saadaolevad funktsioonid hõlmavad eelkõige järgmist:

Portfelli ja ressursihaldus

MS Project 2016 peamine vastutusvaldkond on endiselt portfellihaldus: kõigi tarkvarasse salvestatud projektide hetkeseisu saab igal ajal vaadata Microsofti kaudu Project Klient See hõlmab viiteid probleeme tähtaegadest kinnipidamine või olemasolevate ressursside, nagu inimtööjõu või eelarve. Projekt 2016 pakub selleks oma esindusi või seisukohti.

Lisaks juhtimisfunktsioonidele pakub MS Project 2016 Pro ka muid vahendeid ressursside sihipäraseks haldamiseks sõltuvalt tüübist. Need jagunevad valdkondadeks "töö", "materjal" ja "kulud", kusjuures vastavad omadused või nende kriitilised punktid on paremini arvesse võetud: Kulu ja ajapiiranguid, inimesi jne saab seega veelgi täpsemalt kontrollida. Neid saab salvestada keskselt ressursside kogumisse ja määrata üksikutele projektidele ja jaotistele.

Ressursihaldus / ressursside kaasamine, sh meeskonnaplaneerija

Tööriista "Ressursi kaasamine" kasutatakse projektis 2016 üksikasjalike ressursilepingute loomiseks projektijuhtide ja meeskondade vahel, et aegsasti tuvastada mis tahes kitsaskohad. Kõiki saadaolevaid ressursse saab projektide lõikes hallata integreeritud ressursside kogumi kaudu ja meeskonnaplaneerijat saab kasutada projektis osalevate meeskonnaliikmete olemasolevate võimete koordineerimiseks.

Mitu ajajoont ja hierarhiat

aegrida funktsioonid paranenud Project 2016 Pro nüüd pakkuda palju liigendatud ülevaade projektid: Näiteks mitu tähtaegu saab luua projekti vastavate keskenduda ühele Teine aspekt on: näiteks üldist ajatelge koos kõigi faaside ülevaatega saab täiendada täiendava vaatega, mis näitab konkreetset faasi üksikasjalikumalt. Samuti saab lisada vaate "Vertapostid". Kasutajad lisavad lihtsalt vastavad kuvad, klõpsates Gantti vaatel ja vastavad seaded on saadaval menüüriba kaudu.

Projektid programmis Project 2016 saab ka hierarhiliselt jaotada alamprojektidega põhiprojektiks. See esitus seob mõlemad tasemed omavahel, nii et üksikute osade ülesanded jäävad kontrollitavaks: projektijuhil on alati ülevaade kõigist ajakava osadest, kuna kogu põhiprojekti info kuvatakse ka allprojektis.

Mis-kui-analüüsid

Lisaks projekti tegeliku käigu planeerimisele ja kontrollimisele peab juhtkond tegema ka usaldusväärseid prognoose edasise käigu kohta. Project 2016 Professional pakub vastavat tööriista, millega projektijuhid saavad läbida erinevaid stsenaariume, mida kasutatakse tüüpiliste probleemide nagu ressursi kitsaskohad või kitsad tähtajad eelnevalt tuvastamiseks. Lisaks analüüsile ja vastavate protsesside esitlemisele esitab "mis siis, kui" analüüsis sobivad lahendused, et oleks suurem manööverdamisruum.

Professionaalne aruandlus programmis MS Project 2016

Projekti teatud etappide kohta sisukate aruannete regulaarne koostamine on üks projektijuhi tüüpilisi ülesandeid, et dokumenteerida selle edenemist, aga ka õnnestumisi ja raskusi nii, et need võib kasutada ka alusena sarnaseid ülesandeid saab kasutada ka tulevikus. Microsoft Project 2016 pakub selleks erinevaid malle ja tabeleid ning vaateid:

 • Vanemaid põhiplaani väärtusi – kestuse, kulude, tähtaegade jms osas – saab võrrelda projekti praeguste plaaniväärtustega, et kohe tuvastada kõrvalekalded.
 • Saate luua ka graafilisi aruandeid üksikute aspektide kohta ja eksportida projekti andmed Excelisse või MS Visiosse, et neid seal edasi töödelda.
 • Planeeringu muutumisel kohandatakse dünaamilisi aruandeid otse; neid saab kasutada ka PowerPointis, Wordis või Outlookis.
 • Põlemisaruanded võimaldavad võrrelda planeerimisel olevaid, veel lõpetamata projekte ja juba lõppenud projekte.

Riistvara- ja muud nõuded Microsoft Project 2016 Professionalile

Microsofti Project 2016 Professional Editioni saab installida 32-bitise ja 64-bitise versioonina – olenevalt nõuetest kehtivad erinevad nõuded, sealhulgas RAM-i jaoks. Microsoft Project Serveriga kasutamiseks võivad kehtida teatud operatsioonisüsteemi nõuded. Alates operatsioonisüsteemist Windows 8 toetab Project 2016 multi-touch funktsiooni sobiva varustusega kuvarite jaoks ja sobib seetõttu mobiilseks kasutamiseks iOS- või Android-seadmes.

 • Toetatud operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows 7 või uuem
 • Toetatud serveri operatsioonisüsteemid: vähemalt Windows Server 2008 R2, Windows Server 2012, Windows Server 2012 R2 või Windows 10 Server
 • Protsessor: x86 vähemalt 1 GHz; x64 vähemalt 2 GHz, SSE2
 • RAM: vähemalt 1,0 GB RAM (32 bitti) või vähemalt 2,0 GB RAM (64 bitti)
 • Kõvakettaruumi: vähemalt 3,0 GB
 • Eraldusvõime: vähemalt 1024 x 768 pikslit
 • Graafikakaart: DirectX 10

Ostke MS Project 2016 Professional Wiresoftist kasutatud tarkvarana madalate hindadega

Edition MS Project 2016 Professional ühe kasutaja litsents on saadaval Wiresofti veebipoes kasutatud tarkvarana - hind on vastavast uuest tootest oluliselt soodsam - kuid märgistus ise ei tähenda mingeid piiranguid vahemikus funktsioone, mitte ainult sellepärast, tarkvara on üldiselt ei kuulu kulumist.

Seda MS Project 2016 ühe kasutaja litsentsi Professional Editionis nimetatakse kasutatud tarkvaraks, kuna sama programmi hulgilitsentsi lõpetamise tõttu, mida varem kasutati firma, samuti jagades need üksikud litsentsid. Hulgilitsentsi jagamisel ei ole negatiivset mõju ega piiranguid üksiku litsentsi kasutatavusele, samuti ei tähenda see protsess juriidiliselt volitamata protsessi, kuna kõik sellised Microsoft kasutasid nii Wiresofti pakutavaid tarkvaralitsentse kui ka seda Project 2016 Professionali litsentsi. alates on ELi ettevõtted, mis kuuluvad ELi õigusaktidega. See ütleb selgelt, et sellise kasutatud tarkvara müük on juriidiline protsess, mida on selgelt kinnitanud ka erinevad kohtulahendid; Seetõttu on ostjate võimalik vastutusrisk usaldusväärselt välistatud ning ka Wiresofti kasutatud tarkvara on tänu vastava tarkvara eelmiste ostjate või müüjate täielikule dokumentatsioonile alati auditikindel.

Lisaks ühekordse litsentsi ostuversiooni oluliselt alandatud hinnale pakub see ka täiendavat eelist selle piiramatust kasutatavusest, kuna puuduvad kohustuslikud liitumiskulud.

Kasutatud tarkvara ostmine Wiresoftist on seega meie klientide jaoks alati turvaline asi, millel on teile ainult eeliseid pakkuda! Kui ostate kasutatud MS Project 2016 Professional litsentsi, saate lisaks erihinnale kasu ka kohesest allalaadimisest ja litsentsi otsesest aktiveerimisest kaasasoleva kehtiva hulgilitsentsi võtmega.

Mitte ainult MS Project 2016 kasutatud tarkvaralitsents, vaid ka paljude teiste Microsofti tarkvaratoodete litsents pakub teile odavat alternatiivi, millest paljud pole saadaval ühe kasutaja litsentsina et saaksite ise kasutada saadaolevaid uuemaid ja vanemaid Microsofti programmiväljaandeid. Aastal Wiresoft tarkvara kauplus kasutatud tarkvara leiate ka palju muid Microsoft rakendused, mida saab kasutada koos MS Project 2016 Professional, nagu Windows 10 või Windows Server 2016. Kui teil on küsimusi MS Project 2016 Professionali või mõne muu siin pakutava Microsofti programmi kohta, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT PROJEKT 2016 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud