Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2014 DEVICE CAL

MICROSOFT SQL SERVER 2014 DEVICE CAL

118,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ostke Microsoft SQL Server 2014 Device CAL-id kasutatud tarkvarana Microsoft SQL Server 2014...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2014 DEVICE CAL"

Ostke Microsoft SQL Server 2014 Device CAL-id kasutatud tarkvarana

Microsoft SQL Server 2014 standardversiooni – mis on saadaval ka Wiresoftist – kasutamiseks on lisaks SQL serveri litsentsile vaja täiendavat kliendi juurdepääsulitsentsi lõppseadmele, millega SQL server on kättesaadav: SQL Server 2014-seadme CAL . Sellega registreeritud arvutile (arvutile, sülearvutile, tahvelarvutile) antakse vastavad juurdepääsuõigused kõigi serveriteenuste kasutamiseks ja seejärel saavad seda kasutada vaheldumisi erinevad töötajad.

Microsofti litsentsihaldus, eriti standardväljaandes, pakub seda võimalust SQL Server 2014 pluss juurdepääsulitsentside litsentsimiseks seadme CAL-i vormis. Ainult selle kaudu registreeritud lõppseade on seejärel volitatud SQL Serveri funktsioonidele juurde pääsema.

Seadme CAL-id SQL Server 2014 jaoks leiate Wiresoftist kasutatud tarkvarana taskukohase hinnaga. Need kasutatud juurdepääsulitsentsid ei erine oma kasutusvõimaluste poolest Microsofti hulgilitsentsiprogrammis varem pakutud CAL-idest – seal pole need selle SQL Serveri versiooni jaoks enam saadaval. Kasutatud seadme CAL-e saab osta Wiresoftist, alustades ühe kliendi juurdepääsulitsentsiga, mis võimaldab paindlikku ja vajadustepõhist litsentsimist lõppseadmetele, millel on juurdepääs SQL Server 2014 teenustele. Seda SQL Server 2014 seadme CAL-i saab kasutada ka eelmise versiooni SQL Server 2012 funktsioonidele juurdepääsuks.

Kasutage SQL Server 2014 jaoks kasutatud seadme CAL-e

SQL Server 2012 järglase SQL Server 2014 versiooni kasutatud tarkvarana Wiresofti pakutavate Seadme CAL-ide abil on Windowsiga ühilduvas seadmes kasutatavad andmed saadaval ka pilves jne. . - lähemalt tähtsamaid funktsioone allpool.

Lühiülevaade SQL Server 2014 funktsioonidest, mis on standardväljaandes saadaval seadme CAL-iga

Microsoft SQL Server 2014 on terviklik andmebaasilahendus ja SQL Server 2012 järelversioon, mis vastab üha olulisemaks muutuvale suundumusele pilveteenuste poole veelgi parema jõudlusega. Töötamist ärikriitilistes keskkondades on optimeeritud uute ja laiendatud funktsioonidega mälu- ja pilvepõhise äriteabe jaoks ning veelgi suurem on skaleeritavus, sealhulgas erinevate hübriidpilve stsenaariumide tugi. SQL Server 2014 pakub varundamiseks ja avariitaastet Azure'i virtuaalmasina abil veelgi tugevamat linki Azure'i pilveplatvormiga.

SQL Server 2014 standardväljaandes väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele ning madala virtualiseerimisvajadusega on kõik olulised andmehaldustööriistad ja ärianalüüsi funktsioonid ärikriitiliste rakenduste täitmiseks. saadaval, minimaalse IT vajaminevad ja maksimaalse efektiivsusega.

Lisaks saavad kasutajad kasu uutest turvafunktsioonidest ja päringuvalikutest, et arendada ja pakkuda pilvepõhise teabeplatvormi jaoks stabiilseid rakendusi. Olenevalt väljaandest on saadaval nii mälusisene OLTP-funktsioon, veerupoe register ja StreamInsight kui ka uued SQL Serveri andmetööriistad äriteabe jaoks (SSDT).

SQL Server 2014 seadme CAL-e saab kasutada ka SQL Serveri versiooni 2012 jaoks

Kasutajatele, kes soovivad vanemalt SQL Serveri versioonilt 2012 üle minna SQL Server 2014-le, pakub seadme CAL SQL 2014 juurdepääsu ka sellele eelmisele versioonile.

Microsofti litsentside haldamine kliendi juurdepääsulitsentsidega SQL Server 2014 jaoks

Pärast SQL Server 2014 väljalaskmist pakub Microsofti standardväljaande litsentsimismudel mitte ainult serveri tuumapõhist litsentsimist, vaid ka alternatiivset litsentsimisvalikut, mis koosneb serverilitsentsist ja täiendavatest seadme CAL-idest strong> Sõltuvalt ettevõtte suurusest, muutuva arvu kliendipääsulitsentse tuleb osta. See täiendavate seadme-CAL-idega juurdepääsu litsentsimise variant on sageli odavam alternatiiv väiksema serveriga väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele.

Millised CAL-i tüübid on SQL Server 2014 väljaande standardi jaoks olemas?

SQL Server 2014 kliendi juurdepääsu litsentsimiseks on saadaval kahte tüüpi CAL-i:

  • Seadme CAL SQL Server 2014 jaoks – ühele seadmele (nt arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti)
  • Kasutaja CAL SQL Server 2014 jaoks – ühele kasutajale

SQL Server 2014 funktsioone on võimalik kasutada ainult ühega kahest CAL-tüübist; puhtast SQL Serveri litsentsist ei piisa. Need CAL-id ei sisalda muud tarkvara kui SQL Server 2014 kliendi-/serverikeskkonna juurdepääsuõigused.

Mille poolest erinevad SQL Server 2014 seadme CAL-id ja kasutaja CAL-id?

Seadme CAL SQL Server 2014 erinevad vastavatest Kasutaja CAL ainult vormis, kus juurdepääs luba SQL Server antakse: A Seadme CAL varustab teatud Windows-ühilduv seadmega Access õigused SQL serverile ning selle kaudu saadaolevatele teenustele ja andmetele, samas kui kasutaja CAL-iga saab üksikkasutaja need õigused; Seejärel saab lõppseadet kasutada iga volitatud kasutaja ja näiteks vaheldumisi vahetustega.

Kui litsentsitud lõppseadmeks ei ole ettevõtte statsionaarne arvuti, vaid mobiilselt kasutatav sülearvuti või tahvelarvuti, saab SQL Serveri teenuseid kasutada ka lokaalselt iseseisvalt, nt liikvel või kodus kontoris. Erinevalt seadme CAL-ist pakub kasutaja CAL muid võimalusi tööolukorras, kus enamik kasutajaid vaheldumisi ja regulaarselt kasutab erinevaid lõppseadmeid.

SQL Server 2014 Edition Standardi jaoks kasutatud seadme CAL-id koos saadavuse eelisega – madala hinnaga

Eelkõige väiksemad ettevõtted ja organisatsioonid ei kasuta kulude tõttu uusimat SQL Serveri versiooni, kuid võivad vajada täiendavaid kliendi juurdepääsulitsentse – kasutatud seadme CAL-idel pole siin mitte ainult majanduslik eelis, vaid need on sageli ainus lahendus on varustada end seadmete sobiva juurdepääsu litsentsi SQL Server 2014, sest see versioon on tavaliselt enam pakutud Microsoft ja vahendajad. Seejärel on Wiresofti kasutatud tarkvara lahendus, mis täiendab olemasolevat vajadust lõppseadmete vanemate juurdepääsulitsentside järele.

Järgmine ülevaade võtab kokku kõik kasutatud seadme CAL-ide eelised ja erifunktsioonid.

Kaaluge ka versiooni ühilduvust SQL Server 2014 seadme CAL-ide jaoks

SQL Server 2014 Seadme CAL ei luba mitte ainult juurdepääsu SQL Server 2014-le, vaid ka vanemale SQL Serveri versioonile 2012 (alandamine). Need ei sisalda aga juurdepääsu järgmisele kõrgemale SQL Serveri versioonile 2016.

SQL Server 2014 Standard Editioni seadme CAL-ide ostmisel tuleks seetõttu pöörata tähelepanu ka kohapeal kasutatava SQL Serveri litsentsi ja selle jaoks vajalike kliendi juurdepääsulitsentside ühilduvusele.

Millele veel peaksite tähelepanu pöörama, kui kasutate SQL Server 2014 jaoks kasutatud seadme CAL-i?

Järgmised Microsofti litsentsitingimused kehtivad ka kasutatud vanemate seadme CAL-ide (nt SQL Server 2014 juurdepääsulitsentsi) suhtes: pärast seadme CAL-i kasutamist SQL Serveri jaoks 2014 konkreetse seade on registreeritud, kliendile juurdepääsu litsentsi ei saa enam üle teise arvutisse. Põhimõtteliselt ei saa ka konkreetse kasutaja registreerimiseks muuta CAL-i tüüpi ja kasutada seadme CAL-i kasutaja CAL-ina.

Need Microsofti litsentsihalduse sätted aitavad muu hulgas ka vältida volitamata juurdepääsu SQL Server 2014-le, et ettevõtte andmed ja nende side oleksid paremini kaitstud.

Otsus kasutatud seadme CAL-ide kohta Microsoft SQL Server 2014 jaoks

Mõlemat tüüpi kasutatud kliendi juurdepääsulitsentsid SQL Server 2014 jaoks pakuvad paindlikke võimalusi vastava SQL serveri kasutamiseks ettevõttes. Ettevõtte jaoks sobivaima CAL-i tüübi väljaselgitamiseks on oluline teada mitte ainult selle jaoks litsentsitud lõppseadmete arvu, vaid ka töötajate arvu, kellel on juurdepääs SQL Serverile.

Seadme CAL pakkuda rohkem kasu kui erinevate kasutajate regulaarselt ja vaheldumisi kasutada litsentsitud seadmele - isegi lokaalselt sõltumatult - juurdepääsu SQL Server 2014 teenuseid, sest nad ei pea ühel arvutil, mis nad kasutavad ainult omal kasutamine . Näitena kirjeldatud olukorras pole kasutatud seadme CAL-idega litsentsimisel mitte ainult rohkem eeliseid kasutamise osas, vaid see on ka kuluefektiivsem, kuna tuleb osta vähem kliendi juurdepääsulitsentse. Wiresofti meeskond annab teile hea meelega nõu CAL-ide ostmise kohta.

Mis on Wiresofti kasutatav tarkvara Microsoft SQL Server 2014 seadme CAL-idest?

SQL Server 2014 kasutatud Seadme CAL-id ei erine vastavatest uutest litsentsidest puuduste või piirangute poolest – kuna tarkvara ei saa kuluda. Neil on uute kaupade ees järgmised eelised:

SQL Server 2014 jaoks kasutatud seadme CAL-ide päritolu ettevõttes Wiresoft

kasutatakse Seadme CAL SQL Server 2014 pakutud Wiresoft on originaal litsentsid ja pärit seadme maht määratletud loa Microsofti litsentsimise programmi, mis oli varem omandatud ettevõte ja müüs selle seejärel Wiresoftile. Ostmisel jagatakse hulgilitsentsid tavaliselt üksikuteks litsentsideks, millest tulenevaid üksikuid Seadme CAL-e pakutakse kasutatud tarkvarana ja neid saab seadme registreerimiseks kasutada nagu uut litsentsi. Tavalised Microsofti litsentsipiirangud enam ei kehti.

Ostja turvalisusega kasutatud tarkvara – ka SQL Server 2014 seadme CAL-idega

Kas Seadme CAL SQL Server 2014 või kasutaja CAL-id või muu CAL tüübid - ostes Wiresoft kasutada tarkvara, kliendid on samad eelised nagu uued litsentsid: ostja turvalisuse kaudu kohe alla laadida pärast ostu ja kohest litsentsi aktiveerimise kasutades kaasasolevat kehtiv hulgilitsentsi võti.

Kas SQL Server 2014 jaoks kasutatud seadme CAL-ide ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Nii ostes ja kasutades kasutatud Seadme CAL SQL Server 2014 lõpp seadme Wiresoft kliendid võivad olla kindlad, et nad ei riku seadusi: Kasutatud seadme CAL SQL Server 2014 kui ka muud Wiresoft Shopis pakutavad kliendi juurdepääsulitsentsid pärinevad ettevõtete litsentsivarudest. Sel põhjusel põhineb nii kasutatud tarkvaraga kauplemine kui ka selle tegelik kasutamine kehtival kohtupraktikal, mis võimaldab mõlemat; seda on kinnitanud juba mitmed kohtuotsused. Lisaks on Wiresofti kasutatud tarkvara tänu kõigi ostjate täielikule kontrollile ka auditikindel!

Kõik SQL Server 2014 jaoks mõeldud seadme CAL-ide eelised lühidalt

Wiresofti seadme CAL-id pole saadaval mitte ainult SQL Server 2014 jaoks kasutatava versiooni jaoks, vaid ka serveriprogrammide uuemate versioonide kliendi juurdepääsulitsentsid; Wiresofti kasutatud tarkvara valik on saadaval ka muu Microsofti serveritarkvara ja vastavate kliendi juurdepääsulitsentside jaoks.

Wiresoft teil on eeliseks on võimalus täiendada oma vanemate tarkvara inventuuri odavalt kasutatud CAL. Ühilduvus probleemid, mis võivad tekkida, kui kasutatakse erinevaid tarkvara versioone paralleelselt on seega vältida, kui on kulud omandamiseks uue riistvara.

Ostate ainult sellise arvu juurdepääsulitsentse, mis vastavad teie tegelikele litsentsinõuetele SQL 2014 serveriteenuste kasutamiseks.

Kasutatud tarkvara Wiresofti tarkvarapoest leiate SQL Server 2014 Edition Standardi Seadme CAL-id ning ka vastavad kasutaja CAL-id ja muud SQL Serveri väljaanded. Wiresofti kasutatud tarkvara pakkumine sisaldab ka palju muid Microsofti tarkvaraprogramme – koos kõigi selles osas mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi SQL Server 2014 või mõne muu Microsofti toote Seadme CAL-ide litsentsimise kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2014 DEVICE CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud