Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PACK USER CAL

MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PACK USER CAL

3 659,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

25x User CAL MS SQL Server 2017 jaoks – odavam kui kasutatud tarkvara Microsoft SQL Server...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PACK USER CAL"

25x User CAL MS SQL Server 2017 jaoks – odavam kui kasutatud tarkvara

Microsoft SQL Server 2017 Standard Editionile juurdepääsuks on lisaks serverilitsentsile vaja ka kliendi juurdepääsulitsentsi, nt kasutaja CAL-i kujul, et Server / CAL litsentsid: selle kakskümmend viis konkreetset kasutajad saavad oma isikliku kasutusõiguse andmisega SQL Server . Kuna SQL 2017 Serveri litsentsimise selle variandi puhul ei sisalda serverilitsents kasutajaõigusi, tuleb need kasutaja jaoks eraldi hankida kasutaja CAL-i kujul. Kasutajal on juurdepääs ainult SQL serverile, seadme valik on tasuta.

SQL Server 2017 kasutaja CAL-id on Wiresoftist saadaval kasutatud tarkvarana, mis annab teile uute tootepakkumistega võrreldes hinnaeelise; Nende eeliseks on ka see, et need on poes saadaval ka ühe litsentsina. Need SQL Server 2017 kasutatud kasutajakliendi juurdepääsulitsentsid ei erine oma funktsionaalsuse poolest ametlikus Microsofti hulgilitsentsimisprogrammis saadaolevatest kasutamata litsentsidest.

Kasutage MS SQL Server Standard 2017 funktsioone kasutatud kasutaja CAL-iga

SQL Server 2017 Standard Edition sisaldab mitte ainult mõningaid optimeerimisi võrreldes eelmise versiooniga, vaid ka palju uusi funktsioone ja funktsioone, samuti pakub see väikestele ja keskmise suurusega ettevõtetele paindlikke võimalusi kasutades asjakohaseid punkte andmed, nt ERP ja teiste kaupade juhtimissüsteemide ja igakülgset kaitset volitamata juurdepääsu - kõik see on kättesaadav teile kasutatud Kasutaja CAL.

Sellel Microsofti andmeplatvormi võimsal versioonil on kõik andmebaasi-, aruandlus- ja analüüsifunktsioonid, mis vastavad ettevõtte tüüpilistele praegustele nõudmistele võimsa relatsioonilise andmebaasihaldussüsteemi jaoks. Kasutajakliendi juurdepääsulitsentsiga SQL Server 2017 on lisaks andmebaasisisesele täiustatud analüüsile R-ga nüüd saadaval ka Python, sealhulgas interaktiivsed visualiseerimisvalikud. Lisaks paljud jõudluse täiustused, sealhulgas põhiandmeteenused (MDS) ja aruandlusteenused (SSRS), samuti järgmised funktsioonid:

  • Täiendavad andmebaasimootori funktsioonid täiustatud jõudlusega tänu CLR-koostudele
  • Kohanduvad ühendused päringute adaptiivseks töötlemiseks
  • Täiustatud SQL Serveri analüüsiteenused (SSAS) tabelimudelite uute installivalikutega
  • Hankige andmeid Power Query jaoks
  • SQL Server 2017 integratsiooniteenused (SSIS) pakub optimeeritud mastaapimisfunktsiooni, sealhulgas kõrge kättesaadavuse tuge ja lihtsustatud täitmist mitmes arvutis
  • Linuxi kasutamine
  • Java rakenduste kasutamine Java andmebaasi ühenduvuse draiveriga
  • SQL Serveri masinõppeteenused asendavad varasemad SQL Serveri R-teenused, sealhulgas Pythoni tugi

Milliseid kasutaja CAL-e kasutatakse versioonis SQL Server Standard Edition 2017?

Kasutatud kasutaja CAL-idel, nagu pakub Wiresoft, ei ole funktsionaalsuses erinevusi võrreldes litsentsiga, mida pole veel kasutatud, kui kasutajad kasutavad SQL Server 2017 standardversiooni teenuseid Nõue. Serveri / CAL-i kaudu litsentsimisel saavad aga kasutatud tarkvara ostmisel raha säästa eelkõige väikesed ja keskmise suurusega ettevõtted:

SQL Server 2017 Standardi litsentsimine serverilitsentside ja CAL-idega

Microsofti litsentsilepingus pakutakse alternatiivse võimalusena SQL Server 2017 litsentsimist serverilitsentsi ja standardväljaande kasutaja CAL-idega : see litsentsimudeliga pakutakse nimega Server / CAL Licensing. Erinevalt alternatiivsest tuumapõhisest litsentsimisest koosneb see SQL-serveri litsentsist ja täiendavatest kliendi juurdepääsulitsentsidest vastava kasutaja (või üksikute lõppseadmete) jaoks. Iga kasutaja, kes soovib saada juurdepääsu SQL-serveri eksemplarile, vajab oma enda juurdepääsu loa (Kasutaja CAL). Serverilitsents sisaldab juba kahte CAL-i, kuid need on varustatud ainult administraatori õigustega ega ole mõeldud tavakasutajatele!

Ainult tavaline kasutaja CAL volitab kasutajat kasutama standardversiooni 2017 tavalisi SQL Serveri tööriistu ja rakendusi. See kasutajakliendi juurdepääsulitsents ei sisalda installimist vajavat lisatarkvara, vaid ainult SQL Server 2017 Standardi kliendi-/serverikeskkonna juurdepääsuõigusi.

Tuleb jälgida kasutaja CAL-ide versioonide ühilduvust SQL Serveri litsentsiga

SQL Server 2017 kasutaja CAL-iga ei saa lõppseade mitte ainult SQL Server 2017 juurdepääsuõigusi, vaid need hõlmavad ka SQL Serveri vanemate versioonide, nt 2016, kasutusõigusi ( Mine alla versioonile). Ja vastupidi, kasutaja, kellel on kasutaja CAL SQL Server 2017 jaoks, ei pääse juurde SQL Serveri kõrgemale versioonile, näiteks 2019 (täiendus). Seetõttu peaksite SQL Serveri kasutaja CAL-ide ostmisel alati veenduma, et juurdepääsulitsents ühildub konkreetse serverilitsentsiga. Wiresoft pakub tarkvarapoes ka kasutatud kasutaja CAL-e SQL Server 2017 eel- ja järelversioonide jaoks!

Miks pakub Microsoft alternatiivset litsentsimisvalikut koos CAL-idega SQL Server 2017 standardversiooni jaoks?

SQL Serveri versiooni 2017 standardväljaande jaoks pakub Microsoft lisaks tuumapõhisele litsentsimisele ka kasutajate või lõppseadmete CAL-põhist litsentsimist. See SQL-serveri juurdepääsu litsentsimise vorm võtab arvesse VKEde vajadusi, mille serveri võimsus on sageli väiksem, kuna see on sageli varustatud ainult ühe (või kahe) tuumaga, mis on nende vajaduste rahuldamiseks piisav. Siis on serveri/CAL-i litsentsimine tavaliselt odavam kui serveri tuumade litsentsimine.

Selle Microsofti litsentsimudeli jaoks pakutakse lisaks SQL Serveri litsentsile juurdepääsuks SQL Server 2017 Standardile kahte tüüpi CAL-i:

  • SQL Server 2017 kasutaja CAL: see annab spetsiaalsele individuaalsele kasutajale SQL Serveri juurdepääsuõigused
  • SQL Server 2017 kasutaja CAL: see annab spetsiaalsele Windowsi toega seadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) SQL Serveri juurdepääsuõigused

Millele peaksite tähelepanu pöörama SQL Server 2017 Standardi litsentsimisel kasutaja CAL-idega?

Nagu juba mainitud, koos Kasutaja CAL teatud töötaja saab isikliku juurdepääsu õigused SQL Server 2017 ja ta saab vabalt valida, millal Windows - ühilduv seade, mida ta kasutab. Kui see kasutaja on registreeritud, ei saa tema õigusi enam teisele kasutajale üle anda. Samuti on võimatu kasutada kasutaja CAL-i seadme CAL-ina, st tüübi muutmiseks. Need kasutaja CAL-ide litsentsimise piirangud on mõeldud selleks, et vältida volitamata või kolmandatest isikutest kasutajate sobimatut juurdepääsu SQL Serverile. Seetõttu pakub Serveri/CAL-i litsents ka ettevõtetele ja nende andmetele turvalisust või kaitset.

Millised on SQL Server 2017 Standardi kasutaja CAL-i eelised?

SQL Serveri kasutaja CAL-i õigused ei erine põhimõtteliselt seadmepõhisest kliendi juurdepääsulitsentsist. Kasutaja CAL-i erivõimalused ja eelised ilmnevad peamiselt ettevõttes tüüpilise või sagedase SQL Serveri juurdepääsu tüübis.

Kasutaja litsentsi SQL Server 2017 on ainult seotud konkreetse isiku, vaid pakkumised selle isiku vaba valik seadme juurde SQL Server , kuid ainult ühest arvutist või samaaegselt.

Võrreldes seadme CAL, kasutaja CAL SQL Server on erinev ulatus kasutamine: litsentsitud kasutajale ei ole seotud kohalike - tingimusel, et tal on seade ta kasutab juurdepääsu Internetti. Nii saab kasutaja SQL Serverile vaheldumisi ligi pääseda nii oma töökohal ettevõttes kui ka väliselt sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu – näiteks teisest asukohast, reisil olles või kodukontoris.

Kasutaja CAL SQL Server 2017 võimaldab töötajaid, kes on sageli asuvad erinevates kohtades ja kes kasutavad saadaval arvutid ilma neid kasutada paindlikum kasutamine SQL Server funktsioone võttes tugineda oma oma seade, sest kasutaja CAL-iga kasutate juurdepääsuks alati oma isiklikku kontot.

Järeldus

Millist tüüpi kliendi juurdepääsulitsents SQL Server 2017 Standardile pakub kasutajatele rohkem eeliseid, erineb juhtumite puhul sõltuvalt vastavast töökeskkonnast: töötajate arv võrreldes valdavaga kirjuta kasutamise juurdepääs volitatud Nutitelefonidel: niipea kui enamik kasutajaid kasutada erinevaid arvuteid - ja eriti mobiilsete tüüpi nagu sülearvutid või tabletid - mida kasutatakse erinevates kohtades, et pääseda SQL Server, Kasutaja CAL pakuvad suuremat paindlikkust. Nagu eespool juba märgitud, tuleb kliendi juurdepääsulitsentsi tüübi kohta otsustada siiski enne ostu sooritamist, kuna SQL Server 2017 kasutaja CAL-i ei saa hiljem muuta seadme CAL-iks <. / strong> või vahetatud.

Ostke Microsoft SQL Server 2017 jaoks kasutatud kasutaja CAL-e paindlikult Wiresofti veebipoest

SQL Server 2017 kasutaja CAL-id on saadaval Wiresofti veebipoes alates ühest litsentsist, kuna tavapärased hulgilitsentsi sätted sellele kasutatud tarkvarale ei kehti – kasutatud tarkvara teine eelis .

Milliseid kasutaja CAL-ide litsentse kasutatakse SQL Server 2017 jaoks?

Kõik kasutaja CAL-id (ja ka seadme CAL-id ) SQL Server 2017 jaoks, mida Wiresoft pakub kasutatud litsentsidena, on tavalised juurdepääsulitsentsid, nagu nad on Microsoft New litsentsiprogrammid kasutamise server-spetsiifilisi funktsioone pakutakse; Ainus erinevus nendest on see, et need kuulusid varem SQL Server 2017 kasutaja hulgilitsentsi, mille esmalt ostis ettevõte ja seejärel müüdi kõik mittevajalikud üksikkasutajate juurdepääsulitsentsid või müüdi kogu hulgilitsents edasi ettevõttele. Wiresoft. Hulgilitsents lõpetati ja muudeti individuaalseteks litsentsideks. Seejärel märgiti saadud individuaalsed kasutaja CAL-id kasutatud tarkvaraks . Nagu eespool juba mainitud, saab sellist kasutatud kasutaja CAL-i kasutada samamoodi nagu "uut" vaatamata sellele tähistusele mitte ainult seetõttu, et tarkvaral üldiselt puudub kulumine, vaid ennekõike seetõttu, et sellel puuduvad piirangud. funktsiooni või kasutusiga.

Kas SQL Server 2017 jaoks kasutatavad kasutaja CAL-id on ohutud?

Kasutatud tarkvaral, näiteks SQL Serveri kasutaja CAL-idel, pole mitte ainult selge hinnaeelis Wiresofti klientide jaoks, vaid see pakub ka sama turvalisust kui uus juurdepääsulitsents – ilma varjatud piiranguteta või on tundmatud riskid! Kasutatud litsentsid on teile kohe pärast makseprotsessi lõppu saadaval ka kohese allalaadimise ja kaasasoleva hulgilitsentsi võtmega litsentsi kohese aktiveerimise kaudu, seega pakuvad need ka tavalist ostja turvalisust.

Kust pärinevad SQL Server 2017 kasutatud kasutaja CAL-id?

Kõik SQL Server 2017 Standard Editioni kasutajakliendi juurdepääsulitsentsid, mida pakutakse Wiresofti tarkvarapoes, pärinevad ettevõtete või organisatsioonide litsentsivarudest. Seega kehtib ka nende kohta kehtiv kohtupraktika: see võimaldab sõnaselgelt kaubelda Microsofti CAL-idega kui kasutatud tarkvara, mida on korduvalt ka erinevate kohtulahenditega kinnitatud.

Mida tähendab kasutatud kasutaja CAL-ide ostmine teie kui Wiresofti kliendi jaoks?

Mitte ainult ostu kasutatud Kasutaja CAL SQL Server 2017 või muud litsentsid pakutud Wiresoft, vaid ka nende tegeliku kasutamise pakkumised õiguskindlust, sest pole õigusnorme on rikutud - ei saadud teie ega ka Wiresoft.

Kõik SQL Server 2017 jaoks kasutatud tarkvarana CAL-ide ostmise eelised

SQL Server 2017 kasutaja CAL-id või muud Wiresofti juurdepääsulitsentsid kui kasutatud tarkvara pakuvad klientidele alternatiivi enamiku teiste uute litsentside pakkujate pakkumistele kõigil mainitud põhjustel – ka sest see ei ole piiranguid siin tõttu astmestamisest kasutaja CAL-id. Seetõttu on teil SQL Serveri teenuste litsentsimisel vaba valik ja saate seega katta teie ettevõtte tegelikud kasutusnõuded kohandatud viisil, mis vähendab teie ostukulusid.

Wiresofti veebipoest ei leia mitte ainult kasutaja CAL-e, vaid ka seadme CAL-e SQL Server 2017 jaoks – ja ka juurdepääsulitsentse muudele versioonidele MS SQL Server sealhulgas vastavad serverilitsentse. Nii väldite uue riistvara soetuskulusid ja ka võimalikke ühilduvusprobleeme, mis tulenevad ebaühtlastest tarkvaraversioonidest.

Lisaks SQL Server 2017 kasutaja CAL-idele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka serverilitsentsid ja kliendi juurdepääsulitsentsid muule Microsofti serveritarkvarale – koos kõigi Wiresofti eelistega kasutatud tarkvara. Kui teil on küsimusi SQL Server 2017 või mõne muu Microsofti toote kasutaja CAL-ide litsentsimise kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2017 - 25 PACK USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud