Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PROJEKT 2013 PROFESSIONAL

MICROSOFT PROJEKT 2013 PROFESSIONAL

169,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Project 2013 Professional – Microsofti projektihaldustarkvara professionaalidele ostuversioonina...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT PROJEKT 2013 PROFESSIONAL"

Project 2013 Professional – Microsofti projektihaldustarkvara professionaalidele ostuversioonina

MS Project Professional 2013 on selle Microsofti tarkvaralahenduse kõige põhjalikum väljaanne, mis võimaldab jäädvustada kõige erinevat tüüpi projekte koos kõigi asjakohaste komponentidega nende täpseks planeerimiseks ja haldamiseks ning dokumenteerimiseks - sõltuvalt teie vajadustest eri aspekte. Integreeritud funktsioonide ja funktsioonidega täidab Project Professional 2013 kõik projektijuhtimise nõuded isegi suurtele ettevõtetele ja organisatsioonidele, kes soovivad pika aja jooksul täita keerulisi ülesandeid ja hallata kõiki sellega seotud ressursse.

Paljud praktilised tööriistad, milleni pääseb kiiresti kasutajasõbraliku töölaualiidese kaudu, muudavad projektihaldustarkvaraga alustamise eriti lihtsaks, nii et seda saab ka kasutada kiiresti kogenematu kasutajatele võib olla; Spetsialistid hindavad eriti intuitiivset kasutatavust ja erinevaid kuvamisvõimalusi.

MS Project Professional 2013 väljaandesse integreeritud tööriistad võimaldavad ressursse diferentseeritult planeerida ja kontrollida ning vältida nii topelt määramist kui ka kasutamata ressursside eiramist, et tähtaegade ja eelarvete koostamine ja järgimine oleks veelgi paremini tagatud - tagamaks projektis fikseeritud projektide edukas elluviimine. Eriti ulatuslike projektide puhul on Project 2013 Professionali arvukad automatiseerimised eriti abiks, et kohe alguses tuvastada ja vältida ressursside ja tähtaegade kitsaskohti.

Eriti Professional Editionis saab ressursse jaotada pukseerimise teel, mõju üksikutele aladele on kohe näha, nii et kaugeleulatuvaid muudatusi saab hästi planeerida. Valik erinevate projektide esitusviiside vahel keskendub alati ühele aspektile: üksikute protsessiteede esiletõstmisega ajaskaala võimaldavad paremat selgust kuni üksikute detailideni.

Kaasatud on ka ainult Project 2013 Professional Edition, on ühendus Microsoft SharePointiga, nii et sinna salvestatud projektifail annab kõigile meeskonnaliikmetele kiire ülevaate arvesse praegust olekut - tõhusa suhtlemise kõigiga seotud.

Lisaks sisaldab Project 2013 Professional nüüd ka palju võimalusi projektiandmete hindamiseks informatiivsete aruannete kujul – mitte ainult hetkeseisu, vaid ka saavutatud tulemuste ja vahendite kasutamine - need saab kasutada väljaspool Project 2013 Professional Office rakendusi nagu Word ja PowerPoint.

Millistele kasutajatele on Project Professional 2013 väljaanne mõeldud?

Professional Edition Project 2013 oli spetsiaalselt välja töötatud vajaduste projektijuhid keskmise suurusega ja eriti suurte ettevõtete, kes ka arendada ja juhendada keerukate projektide, mis nõuavad eriti liigendatud esitlus on näiteks sellepärast, et hallata tuleb suurt hulka erinevaid igasuguseid ressursse. Meeskond planeerija funktsioon, mis on ka eksklusiivne omadus Project Professional 2013, pakub eriti suur hulk võimalusi - mitte ainult loomisel projekti ajakava, kuid eriti siis, kui kontrollimist praeguse ressursikasutuse ja eelarved, nii et kõik üksikute protsesside võimalik olema täpselt esindatud ja dokumenteeritud aruannete kujul.

Microsoft Project 2013 Professional Editioni üksiklitsents on Wiresoftist saadaval ostuversioonina kasutatud tarkvarana, mis teeb selle hinna eriti soodsaks, et saaksite ka osta see paljude ettevõtete kasuks, mis ei ole suur eelarve tarkvara. Veel üks Project 2013 eelis on see, et tarkvara toetab Windows 7, mis ei nõua uuema operatsioonisüsteemi ostmist. süsteemi kasutada seda projekti haldamise tarkvara.

Lisaks sellele Project 2013 Professionali väljaandele leiate Wiresofti veebipoest ka teisi kasutatud tarkvara väljaandeid ja versioone a> - ja muidugi palju muid olulisi Microsoft rakendusi - alati soodsatel tingimustel kui kasutatud tarkvara. Järgmises ülevaates on toodud MS Project 2013 ja eriti Professional Editioni olulisemad omadused.

Project 2013 Professional Editioni eksklusiivsed funktsioonid

Eelkõige Project 2013 Professional Edition pakub järgmisi eksklusiivseid funktsioone või funktsioonide laiendusi, mis võimaldavad projekte palju diferentseeritumalt esitleda, sealhulgas meeskonnas ulatuslikumat suhtlust:

Meeskonna planeerija

Microsofti Project "meeskonnaplaneerija" pakub kõigile kasutajatele igakülgset ülevaadet projekti hetkeseisust; näete kohe, kus projekti ajakavas on meeskond ja kus ilmnevad kitsaskohad. Professionaalses väljaandes on ressursside planeerimine palju täpsem, mis võimaldab projektijuhtimisel veelgi tõhusamalt kasutada. Kõiki protsesse saab ressursile ka intuitiivselt, kasutades lohistamist, määrata ning vastavad piirangud või muud efektid luuakse automaatselt ajakavas. Lisaks on ressursside ülekoormus selgelt tähistatud värviga.

Iga projekti ressurss salvestatakse eraldi reale. Kõik määratud tegevused kuvatakse samal real paremal, ressursiülesanded, millel pole määratletud algus- või lõppkuupäeva, kuvatakse ka nende nimedest vasakul. Täiendav teave sisaldab ülesandeid, mida pole veel inimesele määratud, kahte samale isikule määratud ülesannet, planeerimata või määramata ülesandeid ja lõpetatud protsesse. Ülesandeid saab ka programmis Project 2013 deaktiveerida ja ülesandeid ümber määrata.

SharePointi kasutamine

Microsoft SharePointiga sünkroonides saavad projektijuhid konkreetselt jagada MPP projektifaile teiste SharePointi kasutajatega. Meeskonna liikmed näevad kohe, millised protsessid on neile määratud, ja annavad oma edusammudest aru.

Project Professional 2013 saab kasutada koos MS SharePoint Serveri või SharePoint Online'iga projektiplaani loomiseks Projectis ja selle SharePointi veebisaidi kaudu sünkroonimiseks. Seda saab kasutada vastavate loendite värskendamiseks või uute loendite loomiseks. Ülesannete loendeid saab igal ajal rakenduses Project Professional 2013 redigeerida ja SharePointi veebisaidiga sünkroonida.

Ülevaade Project 2013 Professional Editioni üldfunktsioonidest

MS Project 2013 Professional Edition eesmärk oli hoida planeerimise ja projektide juhtimise igas suuruses võimalikult selge ja lihtne kui võimalik - algusest: Ta teeb seda Project Projektikeskus integreeris 2013. aastal uue projekti loomise nendele projektijuhtidele, kes kasutavad programmi esimest korda või harva: Esiteks valivad nad laiaulatuslikust etteantud mallide hulgast välja sobivaima ja kohandavad need vastavalt edasistele nõuetele. Samuti on võimalik andmeid või teavet Excelist importida.

Teise võimalusena on võimalik Project 2013 Professional , et luua struktureerimata projekti faili tühja Gantti diagrammi või avada sobiva vanemad projekti ja taaskasutada oma struktuuri

Praegu on palju vahendeid diferentseeritud märgistamise asjakohaste vahendite või nende liigid, mida saab kasutada intuitiivselt plaanipäraselt ja kontrollida projekti käigus läbi optimeeritud töölaualiideses See on võimalik kogu oluline teave igal ajal kohe salvestada, et projektijuhid saaksid igas etapis olulistel komponentidel arvet pidada.

Projekti Project 2013 Professional ajaskaala järgi kuvamine pakub selgust

MS Project 2013 Professionali põhikomponent on Gantti tulpdiagrammi ajaskaala vaade, mille abil projektijuhid saavad jälgida iga etappi, isegi keerulisema ja pikaajalisema puhul. planeerimine. See sisaldab hetketõmmist projekti praegusest olekust ning näitab ka kõige olulisemaid protsesse ja verstaposte – eriti Professional Edition pakub veelgi suuremat sügavust ja detailsust. Menüü "Protsessi tee" kaudu saab protsessiriba jaoks esile tõsta Gantti diagrammi üksikud protsessiteed. Klõpsates üksikul protsessil, kuvatakse seotud teed erineva värviga, nii et need erinevad teistest protsessidest.

Kõikide ressursside põhjalik haldamine programmis MS Project Professional 2013

Projektijuhtimise kõige olulisem ülesanne on kõigi vajalike ressursside täpne planeerimine ja kasutamine, mille jaoks on hädavajalik olemasolevate ressursside selge esitus. MS Project Professional 2013 pakub kahte erinevat vaadet: "Ressursi tabel" ja "Ressursi teave". Lisaks eristab Project 2013 Professional kolme tüüpi ressursse: tööjõud, materjal ja kulud.

  • "Töö" hõlmab nii inimesi kui ka masinaid. Vastav kalender võimaldab sisestada töö- või mittekättesaadavuse aegu ning sisaldab ka tunnitasude või maksimumühikute välju.
  • "Materjal" salvestatakse projektiga seotud materjalid ja vastavad kogused.
  • „Kulud” võimaldab eraldi sisestada ühekordseid või perioodilisi summasid.

Lisaks saab Project Professional 2013 igale ressursitüübile lisaks nime täpsele kirjeldusele määrata suhtluseks e-posti aadressi – Lynci saab valikuliselt kasutada ka selle - samuti enda sisselogimise konto tunnuskood. Vaba tekstiväli annab lisaruumi ressursi täpseks jaotamiseks, väli "Broneeringu tüüp" eristab ka garanteeritud ja planeeritud ressursse. Eelarve ja materjali jaoks on saadaval lisavalikud, nagu "Üldine", "Aktiivne" või "Mitteaktiivne" jne.

Lisaks nendele võimalustele ressursside täpseks tuvastamiseks vastavalt tüübile pakub Project 2013 Professional veel üht eristamisvõimalust, mis läheb kaugemale üksikutest projektidest: nimelt vastavalt need, mis on üldiselt kättesaadav kogu firma - neid nimetatakse "ettevõtte ressursid" ja haldab administraator - ja nn "kohalike ressursside" - need on saadaval vaid üksikute projektijuhid ning täpsem määratlemine vastava oskusi seal on "üldised ressursid" Resources ".

Põhjalik aruandlus programmis MS Project Professional 2013

Informatiivsete aruannete koostamine kõigi otsustavate etappide või erinevate aspektide kohta on samuti üks projektijuhtimise tüüpilisi ülesandeid. Project 2013 Professional pakub siin palju võimalusi: Käimasoleva projekti hetkeseisu saab dokumenteerida ja olulisi faase või elemente kirjeldada, aga ka pärast selle lõppemist saab luua esituse kogu projekti käigust, mida kasutatakse mallina sarnaseid ülesandeid tulevikus. Lisaks sisaldab Microsoft Project 2013 sobivaid aruandemalle ja tabelivormingu malle erinevat tüüpi aruannete jaoks, sealhulgas vastavaid joonistus- ja diagrammitööriistu, millega saab dokumenteerida kõik olulised põhiplaani väärtused, nt. töö, kestus, tähtajad ja kulud ning - Professional Edition võimaldab põhjalikumalt ja diferentseerumist.

Praeguse projekti jaoks koostatud aruandeid uuendatakse ja kohandatakse automaatselt ning seetõttu on need alati ajakohastatud. Project 2013 Professional pakub selleks jagatud vaadet, milles saab täpselt jälgida, kuidas vastav aruanne reaalajas muutub.

MS Project Professional 2013 pakub ka võimalust luua dünaamilisi põlemisaruandeid, mis mitte ainult ei sisalda põhiplaani, vaid näitavad ka planeerimisel olevaid faase ja ülesandeid ning lõpetatud etappe ja ülesandeid kaudu Integrated joondiagramm näitab lühidalt, kas vastava ajakava peetakse kinni.

Microsoft Project Professional 2013 süsteeminõuded

Microsoft Project Professional 2013 on allalaadimiseks saadaval 32-bitise ja 64-bitise versioonina. Operatsioonisüsteemid Windows 7, Windows 8 ja Windows 8.1 toetavad nii väljaande 32-bitist kui ka 64-bitist versiooni. Kuid Microsoft Project Professional 2013 ei ühildu Microsoft Office 2016-ga! Windows Server 2008 R2 ja Windows Server 2012 toetavad Project Professional 2013 ainult 64-bitises versioonis. Kehtivad ka järgmised miinimumnõuded:

  • Operatsioonisüsteemid: Windows 7, Windows 8, Windows 8 – nii 32-bitine kui ka 64-bitine
  • Serveri operatsioonisüsteemid: Windows Server 2008 R2 või Windows Server 2012 – ainult 64-bitine
  • Protsessor: x86 või x64 bit, vähemalt 1 GHz ja SSE2
  • Töömälu (RAM): vähemalt 1 GB (32-bitine) või 2 GB (64-bitine)
  • Kõvakettaruumi: vähemalt 3 GB
  • Ekraan: DirectX10-toega graafikakaart, eraldusvõime vähemalt 1024 x 576 pikslit

Ostke MS Project 2013 Professional Edition Wiresoftist kasutatud tarkvarana madalate hindadega

MS Project 2013 Professional Edition on saadaval Wiresofti veebipoes ühe kasutaja litsentsina – tegemist on kasutatud tarkvaraga, mis tähendab, et selle hind on oluliselt odavam kui võrreldaval uuel kaupade - aga see märgistus ei tähenda mingeid piiranguid reguleerimisalasse funktsioone, mitte ainult sellepärast, tarkvara on üldiselt ei kuulu kulumist.

Project 2013 Professional Editioni ühe kasutaja litsents, mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana, põhineb hulgilitsentsi lõpetamisel ja selle konverteerimisel selle Microsofti programmi individuaalseteks litsentsideks, mis oli eelnevalt kasutatud firma sellisena omandatud ja võib-olla ka kasutatud. Hulgilitsentsi osadeks jagamisel ei ole negatiivseid tagajärgi, nagu näiteks kasutuspiirangud, samuti ei kujuta see protseduur endast juriidiliselt lubamatut protsessi; Lisaks pärinevad kõik Microsoft Project 2013 tarkvara ja muude kasutatud tarkvarana Wiresofti pakutavate Microsofti programmide litsentsid algselt ühelt ettevõttelt. See tähendab, et siin kehtib ka kehtiv kohtupraktika, mis ütleb selgelt, et kasutatud tarkvara ost või müük on juriidiline protsess. Seda asjaolu on kinnitanud ka erinevad õiguslikult siduvad kohtuotsused.

Sinu kui ostja jaoks tähendab see seda, et ühelt poolt on võimalik vastutusrisk usaldusväärselt välistatud, teisalt on Wiresofti kasutatav tarkvara ka auditikindel tänu täielikule dokumentatsioonile ostja või müüja ketist. Wiresofti pakutav MS Project 2013 Professional Editioni ostuversioon pakub lisaks oluliselt madalamale müügihinnale eeliseks piiramatut kasutusmugavust: see ei sisalda seega tellimust, millega võivad kaasneda lisakulud. Teie tarkvara ostmine Wiresoftist on seega turvaline äri, mis pakub teile ainult eeliseid! Lisaks pakutakse seda Project Professionali vanemat versiooni tavapoodides harva.

Lisaks Project 2013 Professionali kasutatud litsentsi eriti soodsale hinnale saate kasu turvalisest kohesest allalaadimisest, sealhulgas litsentsi kohesest aktiveerimisest kaasasoleva kehtib hulgilitsentsivõti.

Wiresofti kasutatud tarkvaralitsentsidega – mitte ainult MS Project 2013 jaoks – saate ostjana jätkata ka vanemate Microsofti programmiväljaannete kasutamist, samuti leiavad Meil on ka teisi eksklusiivne rakendusi, mis ei ole kaubanduslikult kättesaadavad erakliendid: lisaks paljud programmid ühilduvad MS Project 2013 Professional, hõlmab see ka uuemad versioonid - sealhulgas Windows operatsioonisüsteemides. Kui teil on küsimusi MS Project 2013 Professionali või mõne muu pakutava Microsofti programmi kohta, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT PROJEKT 2013 PROFESSIONAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud