Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT PROJEKT 2019 PROFESSIONAL

MICROSOFT PROJEKT 2019 PROFESSIONAL

464,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

MS Project 2019 Professional – projektihaldustarkvara ostuversioonina Project 2019...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT PROJEKT 2019 PROFESSIONAL"

MS Project 2019 Professional – projektihaldustarkvara ostuversioonina

Project 2019 Professional on mitmekülgne, end tõestanud projektijuhtimissüsteem suurematele ettevõtetele ja organisatsioonidele, mida iseloomustab suur hulk praktilisi ärifunktsioone projektide planeerimiseks, juhtimiseks ja jälgimiseks. Tüüpilised ettevõtte projektijuhtimise (EPM) nõuded hõlmavad nõudeid, multi-projekti ja portfelli haldamine, risk ja dokumendihalduse samuti keskne ressursside planeerimine, aja salvestamine, juurdepääsu haldamise ja aruandluse kaudu Microsoft SQL server . Seetõttu loodi Project 2019 Professional ka sujuvaks ühildumiseks paljude teiste Microsofti rakenduste ja pilveteenustega.

Projektiga 2019 Professional saab juhtida PMI standardile vastavaid tüüpilisi protsessigruppe nii projektide algatamiseks kui ka planeerimiseks, jälgimiseks, juhtimiseks ning teostamiseks ja lõpuleviimiseks. Vastused saavad kõik olulised küsimused projekti eesmärgi edukaks saavutamiseks, mille vastus on tänases ärielus üks määravamaid konkurentsitegureid, nagu töö tüüp, vajalik maht ja ressursside ajakulu ning teave kasutamise, vajalik või puudu pädevusele ja suutlikkusele tegelik jõupingutusi samuti eelarve ja kulusid.

Microsoft Project 2019 Professional on tavaliselt poodides saadaval ainult hulgilitsentsina, Wiresoftis on see väljaanne saadaval ka kasutatud tarkvara kujul ühe litsentsina. See pakub paljudele isegi väiksematele ettevõtetele majanduslikku võimalust seda Microsofti professionaalset tarkvara kasutada. Wiresofti tarkvara veebipoest leiate nii Project 2019 Professionali kui ka individuaalsed litsentsid muudele MS Project 2019 väljaannetele või versioonidele ostuversioonidena, aga ka muid Microsofti programme, mis täiendavad MS Projecti laialdast kasutamist. Järgmises ülevaates kuvatakse Edition Project 2019 Professional kõige olulisemad optimeerimised ja uued funktsioonid.

Project 2019 Professional Editioni eksklusiivsed funktsioonid

MS Project Professional Edition 2019 pakub standardversiooniga võrreldes mitmeid eksklusiivseid funktsioone, mis on projektijuhtimisel eriti olulised suuremate ettevõtete jaoks: Project 2019 Professional < / strong> töötab liiga Skype'i Business, MS SharePoint ja Project Server koos, mis võimaldab põhjalikumat kommunikatsioon kui enne väljaannet saab kasutada ka seoses Project Server ja Project Online. Lisaks aitavad paljud integreeritud mallid ja tüüpilised planeerimistööriistad juba praegu kaasa meeskondade tootlikkuse tõstmisele. Professional Editionil on ka täiendavad vaated, näiteks meeskonnaplaneerija parema ülevaate saamiseks.

Täiustatud portfellihaldus

MS Project 2019 Professionali iseloomustab ka täiustatud portfellihaldus, et paljude projektidega alati kursis olla. Nii saavad projektijuhid koheselt näha, kas projekt läheb plaanipäraselt või on vaja toetust. Täiendavad eelarvehalduse ja ajakavade esitused annavad juhtimisest parema struktuurse ülevaate ning sujuv integreerimine Power BI-sse pakub analüüsifunktsioone, sealhulgas soovitatud lahendusi kriitilistes olukordades.

Põhjalik ressursside haldamine

Projekti Project 2019 Professional integreeritud tööriistad muudavad ressursside haldamise ja planeerimise veelgi selgemaks. Lisaks saab tüüpilisi ressursse, nagu "töö", "materjal" ja "kulud", veelgi paremini arvutada ja kasutada, et luua need projektiüleseks planeerimiseks ressursside kogumis ja määrata need üksikutele protsessidele. samuti määrates aja piirangud ja võimalikud ülekoormuse kaaluda. Tänu selgele protsessile ja ajasalvestusele saab kõiki protsesse kohapeal iseseisvalt värskendada ning meeskonnajuhid teavad alati hetkeseisust Gantti diagrammil märgitud protsessitee kaudu. Selleks pakub kontekstipõhine kasutajaliides võimalust protsesse sihipäraselt organiseerida ja siduda ning luua vastavaid ajakavasid.

Reaalajas suhtlus

Skype’i ärirakenduse ja kiirsuhtluse integreerimine võimaldab reaalajas suhtlust, mis muudab meeskonnatöö veelgi tõhusamaks. Aktiveerides need otse projektiplaanis, koondatakse nüüd kõik projekti ressursid ühte vaatesse.

Mida on veel MS Project Professional 2019 uut? - Kõige olulisemad funktsioonid

Projekt 2019 näitab ka visuaalset erinevust eelmisest versioonist: tänu atraktiivsele uuele ja selgemale töölauakuvapinnale. Selle taga on erinevaid optimeerimise olemasolevate funktsioonide samuti mõningaid uuendusi, et toetada eelkõige kasutajate uute, kohandatud aruannete visualiseerimise projekti andmed, parandatud meeskond suhtlemist integreeritud Lync funktsioonid ja lihtsam jälgida Gantt - Diagrammid, MS Project Professional 2019 uute projektide praegune standardvaade koos protsesside ja nende seoste ning ajakava visualiseerimisega.

Kiire sisenemine uutesse projektidesse

Projekti loomine vaid mõne klõpsuga: Project 2019 pakub sel eesmärgil portfelli eelmääratletud malle ja võite alustada ka tühja Gantti diagrammiga; Selleks saab importida ka andmeid Excelist või SharePointist. Projektiandmete visualiseerimiseks aruannete vormis on otse projektis 2019 saadaval uus tüüpiliste aruannete mallikomplekt, mida saab täiendada piltide ja diagrammidega, aga ka animatsioonidega, et projekti oleku kohta teavet teistega jagada. võistkonna liikmed.

Eelkõige rakenduses MS Project Professional 2019 on saadaval ka läbipõlemise standardaruanded, mis on agiilse projektijuhtimise, eriti Scrumi, oluliseks osaks, et võrrelda planeeritud, allesjäänud ja tehtud töid.

Linkige protsessid rippmenüü kaudu

Protsesside linkimine on nüüd rakenduses MS Project Professional 2019 veelgi lihtsam kui eelmises versioonis: selle asemel, et teada saada protsessi ID-d, millega link luuakse, on nüüd piisab valige lahter küsimusele "eelkäija" veerus ja seejärel klõpsa noolekesele mis ilmub. Kohe kuvatakse kõigi selle projekti tegevuste loend. Kuna nii protsesside hierarhia kui ka järjestus vastavad täpselt projektile, peavad kasutajad kerima vaid vastava protsessini ja seejärel vastava märkeruudu aktiveerima. Sama tüüpi protsessi saab valida ka veerus "Järgmine", kasutades kuvatavat ripploendit.

Kasutage välja „Kokkuvõtte ülesande nimi”

Konkreetse ülesande leidmiseks projekti üldplaanis suuremast loendist saab programmis MS Project Professional 2019 kasutada välja „Kokkuvõtliku ülesande nimi”. See sisaldab kõigi üksikutele tegevustele määratud kokkuvõtlike tegevuste nimesid. Projekti struktuuri selguse parandamiseks, näidates ressursi vastavatele määramistele määratud vahetute kokkuvõtlike ülesannete nimesid, saab vaate tabelialale lisada kirjutuskaitstud välja "Kokkuvõtliku ülesande nimi". "Ressurss: kasutamine".

Ajaskaala riba siltide ja teabega protsessi edenemise kohta

MS Project Professional 2019 abil saab projekti edenemisest veelgi hõlpsamini teada anda: nüüd saab ajaskaala ribale lisada sildi, mis muudab selle mõistmise lihtsamaks. Protsessi edenemist saab nüüd kuvada ka otse vastavatel protsessidel, mis parandab plaanide ja hetkel töödeldavate protsesside kuvamist kohe pärast oleku vabastamist.

Juurdepääsetavus projektis 2019

Lisaks (mitte ainult) sisaldab Project 2019 Professional Edition täiendavaid täiustusi puudega kasutajate juurdepääsetavuse osas. Paljud juurdepääsetavuse funktsioonid on juba projekti 2019 integreeritud ja neid ei pea eraldi aktiveerima. Nupu "Suum" abil saab reguleerida riba kuva skaleerimise astet, nii et ribad kuvatakse suurendatud ajaaknaga. Lindil olevaid nuppe saab ka suurendada, et neid oleks paremini näha. Alternatiivina "Zoomile" saab kasutada ka "luubi". Samuti saab reguleerida teksti värvi, luua kohandatud värvipaleti ning muuta fondi tüüpi ja suurust.

MS Project 2019 põhifunktsioone saab kutsuda ka klaviatuuri kaudu. Microsoft Active Accessibility (MSAA) kasutatakse klaviatuuri sisestusabina teabe kuvamiseks. Lisaks saab MS Project 2019 Professionali teatud alasid juhtida ka Windowsi kõnetuvastuse kaudu või kõneväljundi kaudu ette lugeda.

Õigekirjakontroll parandab automaatselt tüüpilised õigekirja- ja trükkimisvead, samuti saab automaatselt täita erinevaid veerus olevaid kirjeid. Sageli kasutatavaid keerulisi protsesse saab automatiseerida makro abil, mis üldiselt kiirendab projektiga tööd.

Microsoft Project 2019 Professional riistvara- ja muud nõuded

Kuna Project Server 2019 Professional on SharePoint Server 2019 teenuserakendus, saab Professional Editioni aktiveerida ainult MS SharePoint Server 2019 Enterprise versiooni jaoks. Põhikeel kohandatakse automaatselt mõlema rakenduse jaoks – Project Server 2019 ja SharePoint Server 2019. Lisaks kehtivad järgmised miinimumnõuded:

  • Operatsioonisüsteemid: Windows 10, Windows Server 2019
  • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz, kahetuumaline
  • RAM: 2 GB RAM (32 bitti) või 4 GB RAM (64 bitti)
  • Kõvakettaruum: 4 GB
  • Ekraani eraldusvõime: 1280 x 768 pikslit
  • Graafikakaart: graafika riistvarakiirenduse jaoks vähemalt DirectX 9 koos WDDM 2.0 või uuema versiooniga Windows 10 jaoks
  • Brauser: Microsoft Edge, Internet Explorer, Chrome, Firefox praegustes versioonides
  • .NET versioon: mõne funktsiooni jaoks on nõutav vähemalt .NET 3.5 või 4.6

Ostke MS Project 2019 Professional Edition soodsalt ühe litsentsina Wiresoftilt

Tarkvara MS Project 2019 Professional pakutakse Wiresofti veebipoes ühtse litsentsina, võrreldes "uute" programmidega, soodsamalt kui nn kasutatud tarkvara. See MS Project 2019 Professional Editioni litsents on ettevõtte MS Project Professional hulgilitsents, mis müügiga lõpetati ja muudeti üksiklitsentsideks; selle tulemusena nimetatakse seda kasutatud tarkvaraks või kasutatud tarkvaraks. Kõik Microsofti Project 2019 Professionali ja muud Wiresofti pakutavad litsentsid pärinevad Euroopas asuvatelt ettevõtetelt, mille suhtes kehtivad seega ELi seadused. See ütleb, et kasutatud tarkvaraga kauplemine on seadusega lubatud, mida kinnitavad selgelt ka arvukad kohtulahendid. MS Project 2019 Professionali või mõne muu Microsofti programmi ostmine kasutatud tarkvarana Wiresofti tarkvarapoes ei ole seega teie jaoks juriidiline probleem. Lisaks ei ole selle MS Project 2019 Professional tarkvara hulgilitsentsi jagamine ega märgistamine. Kasutatud tarkvara mis tahes piirangud nende funktsionaalsust.

Iga tarkvara ost Wiresoftilt on seega teie jaoks alati turvaline! Selle tulemusel on Wiresoft Shopis saadaoleval MS Project 2019 Professional litsentsil mitte ainult täiesti taskukohane hind, vaid see pakub teile ka ostu turvalisust kohese allalaadimise ja kehtiva litsentsi kohese aktiveerimise kaudu. üks hulgilitsentsivõtit. Kasutatud tarkvara (nt MS Project 2019 Professional Edition) individuaalsete litsentside ostmine Wiresofti tarkvarapoest pakub meie klientidele odavat alternatiivi selle tarkvara teistele pakkumistele ja seega võimalust kasutada eksklusiivseid Microsofti programmiväljaandeid.

Wiresofti tarkvarapoest leiate kasutatud tarkvarana MS Project 2019 Professional Editioni ning muid MS Projecti versioone ja muid Microsofti rakendusi, nagu SQL Serveri ühilduvad versioonid. lae alla. Kui teil on MS Project 2019 Professionali või mõne muu pakutava Microsofti programmi kohta küsimusi, kasutage lihtsalt meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT PROJEKT 2019 PROFESSIONAL"
13.05.2019

Guter Verkäufer

absolut TOP!

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud