Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2014 USER CAL

MICROSOFT SQL SERVER 2014 USER CAL

118,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ostke Microsoft SQL Server 2014 User CAL-id kasutatud tarkvarana Microsoft SQL Server 2014...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2014 USER CAL"

Ostke Microsoft SQL Server 2014 User CAL-id kasutatud tarkvarana

Microsoft SQL Server 2014 standardversioonis kasutamiseks vajate lisaks SQL Serveri litsentsile – mis on saadaval ka Wiresoftist – ka kliendi juurdepääsulitsentse, nt kasutajatele, kelleta te ei pääse ligi SQL Server: SQL Server 2014 Kasutaja CAL . Registreeritud kasutaja saab seejärel kasutada mis tahes Windows-võimeline arvuti (nt arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti) kasutada serveri teenuseid, sest ta ise - ja mitte lõpuni seadme - antakse asjakohast juurdepääsu õigused.

Eriti standardversiooni jaoks pakub Microsofti litsentsihaldus seda tüüpi kliendi juurdepääsu litsentsimist SQL Server 2014 jaoks kasutaja CAL-i vormis.

SQL Server 2014 jaoks leiate kasutatud kasutaja CAL-id Wiresoftist eriti madala hinnaga. Juurdepääsulitsentsidest kasutatud tarkvara ei erine juurdepääsuõiguste ja kasutusvõimaluste poolest ametlikus Microsofti hulgilitsentsiprogrammis pakutavatest kasutaja CAL-idest – ka need pole seal enam selle SQL Serveri versiooni jaoks saadaval. Wiresoftis saate selliseid kasutatud kasutaja CAL-e osta ühe kliendi juurdepääsulitsentsi alusel, mis võimaldab paindlikku ja vajadustepõhist litsentsimist kõikidele töötajatele, kellel on juurdepääs SQL Server 2014 teenustele. Seda SQL Server 2014 kasutaja CAL-i saab kasutada ka eelmise versiooni, Microsoft SQL Server 2012, funktsioonidele juurdepääsuks.

Kasutage SQL Server 2014 jaoks kasutatud kasutaja CAL-idega kõiki funktsioone

SQL Server 2014 versiooni kasutaja CAL-idega, kuna need on Wiresofti tarkvarapoes kasutatud, on Windowsi toega seadme kaudu kasutatavad andmed saadaval ka näiteks pilves – olulisemad funktsioonid on lühidalt kirjeldatud allpool näidatud.

Ülevaade SQL Server 2014 Edition Standardi kõige olulisematest funktsioonidest

Microsoft SQL Server 2014 on järjeks versiooni SQL Server 2012, nagu tema eelkäija, professionaalne andmebaasi lahendus kasutamise ulatuslik andmete analüüs jne, see töötati arvestada kasvavat tähtsust pilv teenuste ja pakub veelgi tugevamat jõudlust. Mälusisene ja pilvesisene äriteave optimeerib serveri tööd ärikriitilistes keskkondades ning toetab hübriidpilvestsenaariume ja veelgi suuremat skaleeritavust.

SQL Server 2014 standardväljaanne on piisav VKEdele, kelle virtualiseerimisvajadus on väiksem või puudub, lisaks ärianalüüsi funktsioonidele on siin saadaval kõik olulised andmehaldustööriistad turvaliseks täitmiseks ärikriitilised rakendused, millel on maksimaalne tõhusus ja minimaalsed IT-ressursinõuded.

Eelkõige pakub SQL Server 2014 uusi päringuvalikuid, mille abil saab pilvepõhise teabeplatvormi jaoks stabiilseid rakendusi, sealhulgas turvafunktsioone, arendada ja pakkuda.

Olenevalt väljaandest on saadaval ka mälusisesed OLTP-funktsioonid, veerupoe register ja StreamInsight, nagu ka SSDT – SQL Serveri andmetööriistad äriteabe jaoks. Lõpuks pakub SQL Server 2014 ka veelgi tugevamat linki Azure'i pilveplatvormiga koos Azure'i virtuaalmasinaga varundamiseks ja avariitaasteks.

SQL Server 2014 kasutaja CAL-id on ka tagasiühilduvad

Keskkondades, kus vanem SQL Serveri versioon 2012 on üle viidud SQL Server 2014-le, pakub Kasutaja CAL SQL 2014 juurdepääsu ka eelmisele versioonile (alandamine). See aga ei tähenda, et saaks kasutada SQL Serveri uuemat versiooni (uuendust).

Microsofti litsentside haldamine CAL-idega SQL Server 2014 Standardi jaoks

Mis vabastamist SQL Server 2014 Microsoft litsentsimise mudel Standard Edition pakub kombinatsiooni server litsentsi pluss kliendipääsulitsentse alternatiivina tuum põhinev litsentsi server, muutuva arvu Kasutaja CAL-id tuleb osta. See juurdepääsu litsentsimise variant on tavaliselt odavam alternatiiv, eriti väikeste ja keskmise suurusega ettevõtete jaoks, millel on väiksem server.

Millised CAL-i tüübid on SQL Server 2014 väljaande standardi jaoks saadaval?

Need kaks CAL-i tüüpi on saadaval kliendi juurdepääsu litsentsimiseks SQL Server 2014-le (või mõnele muule Microsofti serveritarkvarale):

  • Kasutaja CAL SQL Server 2014 jaoks – ühele kasutajale
  • Seadme CAL SQL Server 2014 jaoks – konkreetse seadme jaoks (nt arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti)

Nagu juba mainitud, on SQL Server 2014 Standardi funktsioone võimalik kasutada ainult ühega neist kahest CAL-i tüübist, kuna puhas SQL Serveri litsents selliseid juurdepääsuõigusi ei sisalda. CAL-id ei sisalda muud tarkvara peale nende SQL Server 2014 kliendi-/serverikeskkonna juurdepääsuõiguste.

Millised on SQL Server 2014 Standardi kasutaja CAL-ide ja seadme CAL-ide erinevused?

kasutaja CAL SQL Server 2014 Standard erineb Seadme CAL ainult, kes või mis ligipääsu luba SQL Server antakse: Kasutaja CAL annab konkreetse isiku juurdepääsu õigused SQL serverit ja seeläbi saadaolevate andmete või teenuste kasutamist, see võib vabalt valida lõppseadme või kasutada vaheldumisi erinevaid lõppseadmeid, mis aga peavad olema Windowsiga ühilduvad. Kasutaja CAL-iga on kasutaja lokaalselt sõltumatu ja saab kasutada serveriteenuseid erinevates kohtades asuvatest lõppseadmetest või mobiilseadmega, nt liikvel olles või kodukontoris.

Teisest küljest kehtib seadme CAL konkreetsele individuaalsele lõppseadmele, mida saavad seejärel kasutada vaheldumisi mitu kasutajat.

Kasutatud kasutaja CAL-id on endiselt madala hinnaga saadaval ka vanematele SQL Serveri versioonidele, näiteks 2014. aasta standardväljaandele

VKEd ja väiksemad organisatsioonid kasutavad kulude tõttu sageli vanemaid SQL Serveri versioone, mis on nende vajadustele piisavad; sageli nõuavad nad aga täiendavaid kliendi juurdepääsulitsentse, mis peaksid vastama serveri versioonile. Wiresofti kasutatud kasutaja CAL-id on siin lahendus, et varustada töötajad SQL Server 2014 jaoks sobiva juurdepääsulitsentsiga, kuna seda versiooni praeguse Microsofti hulgilitsentsiprogrammi kaudu enam tavaliselt ei pakuta. Lisaks on Wiresofti kasutatud tarkvara eriti odav võimalus täiendada olemasolevat vajadust lõppseadmete vanemate juurdepääsulitsentside järele.

Järgmisest ülevaatest leiate kokkuvõtte kõigist Wiresofti kasutatud kasutaja CAL-ide eelistest ja eriomadustest.

SQL Server 2014 jaoks kasutaja CAL-ide ostmisel arvestage ka versioonide ühilduvusega

Kasutaja CAL SQL Server 2014 volitatud kasutaja saab mitte ainult juurdepääsu SQL Server 2014 , kuid ka SQL Server eelmine versioon 2012. aastal (alandada). See ei sisalda aga juurdepääsu SQL Serveri uuemale versioonile 2016.

Enne SQL Server 2014 Standard Editioni kasutaja CAL-ide ostmist peaksite seetõttu kaaluma ka kasutatava SQL Serveri litsentsi ja vajalike kliendi juurdepääsulitsentside võimalikku ühilduvust.

Millele veel peaksite tähelepanu pöörama, kui kasutate SQL Server 2014 jaoks kasutatud kasutaja CAL-i?

Isegi kasutatud tarkvara puhul (nt SQL Server 2014 vanemad kasutaja CAL-id ) kehtivad tavalised Microsofti litsentsitingimused: niipea kui töötaja on registreeritud SQL Server 2014 kasutaja CAL-iga, kliendile juurdepääsu litsentsi ei saa enam kasutada teise kasutaja. Põhimõtteliselt on välistatud ka kasutaja CAL-i kasutamine seadme CAL-ina, registreerides konkreetse seadme.

Nende Microsofti litsentsihalduse sätete eesmärk on muuhulgas ka takistada volitamata juurdepääsu SQL Server 2014-le ja seal saadaolevatele andmetele, et neid paremini kaitsta.

Põhjused, miks valida Microsoft SQL Server 2014 jaoks kasutatud kasutaja CAL-id

Mõlemat tüüpi kliendi juurdepääsulitsentsid SQL Server 2014 kui kasutatud tarkvara jaoks pakuvad paindlikke võimalusi SQL Serveri kasutamiseks ettevõttes. Ettevõttele sobivaima CAL-i tüübi väljaselgitamiseks on oluline teada mitte ainult töötajaid, kes regulaarselt SQL-serverile ligi pääsevad, vaid ka seda, milliseid lõppseadmeid kasutatakse.

Kasutaja CAL-id pakuvad rohkem eeliseid, kui enamik kasutajaid töötab näiteks liikvel olles ja kasutab seejärel vaheldumisi erinevaid lõppseadmeid – tööl, teel kliendi juurde, muudes kohtades ja kodukontoris – juurdepääsuks SQL Server 2014 teenuseid. Selles olukorras ei paku kasutaja CAL-idega litsentsimine mitte ainult suuremat paindlikkust, vaid on sageli ka kuluefektiivsem, kuna tuleb osta vähem kliendi juurdepääsulitsentse. Wiresofti meeskond annab teile hea meelega nõu CAL-ide ostmise kohta.

Millist tarkvara kasutatakse Wiresofti Microsoft SQL Server 2014 kasutaja CAL-ides?

SQL Server 2014 jaoks kasutatud kasutaja CAL-id ei erine kasutuse poolest uutest kliendi juurdepääsulitsentsidest ega oma puudusi ega piiranguid – lisaks ei saa tarkvara kuluda. Neil on järgmised positiivsed omadused:

SQL Server 2014 jaoks kasutatud kasutaja CAL-ide päritolu

Kasutatud kasutaja CAL-id SQL Server 2014 jaoks, mis on saadaval Wiresoftist, pärinevad Microsofti litsentsiprogrammi algsest seadme hulgilitsentsist, mille esmalt omandas ettevõte ja hiljem ostis Wiresoft. Hulgilitsentsid jaotatakse tavaliselt üksikuteks litsentsideks, äsja loodud üksikuid kasutaja CAL-e nimetatakse siis kasutatud tarkvaraks, kuid neid saab kasutaja registreerimiseks kasutada nagu uut litsentsi. Microsofti hulgilitsentsiprogrammi tavapärased litsentsiastmed enam ei kehti, nii et CAL-ide arvu saab vabalt valida.

Ostja turvalisus isegi SQL Server 2014 kasutatud kasutaja CAL-ide korral

Ostes kasutatud Wiresofti tarkvara, näiteks SQL Server 2014 kasutaja CAL-id , on klientidel samad eelised kui uute litsentside ostmisel: ostja turvalisus tänu kohesele allalaadimisele pärast ostu ja kohesele litsentsi aktiveerimisele. kaasasoleva kehtiva hulgilitsentsi võtmega.

Kas SQL Server 2014 jaoks kasutatud kasutaja CAL-ide ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Wiresoft kliendid saavad usaldada, et mitte ainult ostmiseks, vaid ka tegeliku kasutamise kasutatud Kasutaja CAL SQL Server 2014 kasutaja poolt ei riku ühtegi kehtivat õigus: Wiresoft Shopis pakutavad kasutatud kliendi juurdepääsulitsentsid – mis sisaldavad ka SQL Server 2014 seadme CAL-e – pärinevad ettevõtete litsentside loendist. See tähendab, et kehtiva kohtupraktikaga ei ole lubatud mitte ainult kasutatud tarkvaraga kauplemine, vaid ka selle tegelik kasutamine; mitmed kohtuotsused on seda ikka ja jälle kinnitanud.

Wiresofti eelised SQL Server 2014 kasutatud kasutaja CAL-idega

Wiresofti kasutatud tarkvaraga on teil võimalus täiendada oma vanemat tarkvara mõistliku hinnaga. Nii väldite mitte ainult ühilduvusprobleeme, mis võivad tekkida erinevate tarkvaraversioonide paralleelsel kasutamisel, vaid ka võimalikke uue riistvara soetamisega seotud kulusid.

Ostate täpselt sellise arvu juurdepääsulitsentse, mis vastavad teie tegelikele litsentsinõuetele SQL 2014 serveriteenuste kasutamiseks.

Wiresofti kasutatud tarkvara iseloomustab ka kõigi ostjate täielik kontroll ja seepärast pakub see auditi turvalisust!

Wiresoftist pole saadaval mitte ainult kasutatava SQL Server 2014 versiooni kasutaja CAL-id , vaid ka serveriprogrammi uuemate versioonide seadme CAL-id ja kliendi juurdepääsulitsentsid, aga ka muu Microsofti serveritarkvara; Wiresofti kasutatud tarkvara valikus on ka palju muid Microsofti programme – koos kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi kasutaja CAL-idega litsentsimise kohta SQL Server 2014 või mõne muu Microsofti toote jaoks, kasutage meie pädevaid nõuandeid vestluses või e-posti teel või telefoni.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2014 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud