Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL

MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL

626,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Ostke 5x User CAL Microsoft SQL Server 2016 jaoks kasutatud litsentsina Microsoft SQL Server...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL"

Ostke 5x User CAL Microsoft SQL Server 2016 jaoks kasutatud litsentsina

Microsoft SQL Server 2016 standardversiooni litsentsimisel on igal kasutajal lisaks serverilitsentsile nõutav ka kliendi juurdepääsulitsents: SQL Server 2016 strong> kasutajate CAL; see annab ühele registreeritud kasutajale juurdepääsuõigused vastavale SQL-serverile. Kuna erinevalt standardversiooni põhilitsentsist, ei sisalda serveri litsents SQL 2016 serveri serveri-/CAL-litsentsiga kasutajaõigusi, mistõttu tuleb need kasutaja CAL-ina eraldi osta, et konkreetse kasutaja on isiklikult volitatud juurdepääs SQL Server kaudu mis tahes seadet.

5x kasutaja CAL-id SQL Server 2016 kui kasutatud tarkvara Wiresoftilt ei ole mitte ainult madala hinnaga võrreldes tavaliste tarkvarakaubanduse CAL-pakkumistega, vaid on saadaval ka komplektis 5. Nendel on samad funktsioonid kui tavalistel Microsofti ametliku hulgilitsentsiprogrammi SQL Server 2016 kasutajakliendi juurdepääsulitsentsidel.

Kasutage kõiki MS SQL Server 2016 eeliseid kasutatud kasutaja CAL-idega

SQL Server 2016 standardväljaanne pakub kõiki funktsioone skaleeritavate hübriidandmebaasiplatvormide arendamiseks ja haldamiseks. See versioon sisaldab ka tööriistu, mis toetavad tüüpilisi intelligentseid ärikriitilisi rakendusi BI-valdkonnas. Kasutajad, kellel on Kasutaja CAL , saavad kasutada ka Apache Hadoopi raamistikku ja pilveintegratsiooni, samuti R-analüüse ja täiendavaid päringuvalikuid; Lisaks pakub SQL Server 2016 täiustatud turbefunktsioone, mis toetavad tõhusaid ja turvalisi ettevõtteprotsesse. Muud tarkvara uued funktsioonid ja optimeerimised on järgmised:

 • Mälusisene veergude salvestamine, päringupood ja ajatabelid andmete ajaloostamiseks, serveri parema jõudluse tagamiseks
 • R-skriptide kiirendatud täitmine SQL Serveri R-teenuste kaudu R-statistikakeelega otse SQL Serveris
 • Põhiandmete teenused võimaldavad optimeeritud haldamist ja põhiandmekogumite pakkumist
 • Reataseme turvalisus (RLS), alati krüptitud ja dünaamiline andmete maskeerimine pakuvad suuremat turvalisust
 • Laiendatud andmebaaside integreerimine laiendab pilve tuge
 • Toetatakse tavapäraseid OLAP-i (Online Analytical Processing) lahendusi
 • SQL Serveri aruandlusteenused võimaldavad luua lehekülgedega ja mobiilseid aruandeid
 • Analüüsiteenused pakuvad äri- ja aruandlusteenuste aruannete jaoks analüütilisi andmeid
 • PolyBase'i kasutamine välistest andmeallikatest pärinevate Transact-SQL päringute jaoks
 • Transact-SQL maksimeerib SQL Serveri jõudlust

Teave SQL Server Standard Edition 2016 jaoks kasutatud kasutaja CAL-ide kohta

kasutatud tarkvara, Wiresoft Kasutaja CAL on sama lubade kasutada funktsioone SQL Server 2016 Standard Edition, nagu "uus" kliendi juurdepääsulitsents: sellest saavad kasu eelkõige VKEd, aga ka suuremad ettevõtted, kes soovivad kasutada oma SQL Serverit serveri-/CAL-litsentsiga, mis nõuab kasutajatelt kliendi juurdepääsulitsentse.

Teave SQL Server 2016 Standardi serveri / CAL-litsentsimise kohta

Olenevalt väljaandest pakuvad Microsofti litsentsitingimused ka alternatiivset võimalust SQL Server 2016 litsentsimiseks serverilitsentsi ja kasutaja CAL-idega – nimega server / CAL litsentsimise. SQL-serveri põhilitsentsimine on kombineeritud üksikute kasutajate või lõppseadmete litsentsimisega. Standardväljaande Serveri/CAL-i litsentsivariandi puhul nõutakse esmalt iga üksiku serveri jaoks, milles SQL Serveri eksemplari käitatakse, serverilitsents 2016; CALS seal sisalduvad ainult administraatori õigustega, nii et iga spetsiaalne kasutaja vajab oma isikliku juurdepääsu loa ( Kasutaja CAL ) kasutada SQL Server teenuseid, mis hõlmab ka vähemalt identsed või üks peab vastama SQL Serveri kõrgem versioon.

Ainult see kasutaja CAL lubab tal kasutada SQL Server funktsioone versioon 2016 see ei sisalda ühtegi täiendavat tarkvara, mis tuleb veel paigaldatud, vaid juurdepääsuõigused Kliendi / serveri keskkond SQL Server 2016.

SQL Server 2016 Standard Editioni kasutaja CAL-idega litsentsimise eelised

Valides vahel core litsentsimise ja server / CAL-põhise litsentsimise kasutajate (või lõpus Devices) standardväljaandele SQL Server 2016 Microsoft võtab ta arvesse nende ettevõtete ja organisatsioonide mille SQL Server on madalama jõudlusega. Täiendav CAL-litsentsimine kasutajatele on nende klientide jaoks säästlikum võimalus SQL-serveri teenuste kasutamiseks, kuna kliendi juurdepääsulitsents tuleb osta ainult nii paljudele töötajatele, kui nad tegelikult vajavad. Microsofti litsentsimudel pakub SQL Server 2016 jaoks kahte tüüpi CAL-e:

 • SQL Server 2016 kasutaja CAL: see annab spetsiaalsele kasutajale serveri juurdepääsuõigused
 • SQL Server 2016 kasutaja CAL: see annab spetsiaalse seadme (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon) serveri juurdepääsuõigused

Pange tähele kasutaja CAL-ide versiooni ühilduvust SQL Server 2016-ga!

SQL Server 2016 kasutaja CAL võimaldab kasutajal juurdepääsu mitte ainult SQL Server 2016-le, vaid ka vanematele versioonidele (nt 2014). Vastupidi, SQL Server 2016 kasutaja CAL-i ei saa kasutada SQL Serveri kõrgemale versioonile (nt 2019) juurde pääsemiseks (täiendus). Seetõttu tuleb SQL Server 2016 jaoks kasutaja CAL-ide ostmisel jälgida serverilitsentsi ja kliendi juurdepääsulitsentsi ühilduvust.

Mida peaksite SQL Server 2016 kasutaja CAL-idega litsentsimisel jälgima?

Nagu juba mainitud, saab konkreetne töötaja isiklikud juurdepääsuõigused SQL Server 2016 jaoks vabalt valitavas Windowsi toega seadmes kasutaja CAL-i kaudu. Kui kasutaja on registreerunud, ei saa teda enam muuta. Samuti ei ole võimalik muuta CAL-i tüüpi kasutajalt kasutaja CAL-iks ega vastupidi. Need CAL-ide piirangud on mõeldud selleks, et vältida sobimatut juurdepääsu SQL Serverile. Selle tulemusena pakub serveri / CAL-i litsentsimine turvalisust ka ettevõtetele ja nende andmetele, kuna volitamata või volitamata kasutajad on välistatud.

Millised on SQL Server 2016 kasutaja CAL-i eelised?

SQL Serveri kasutaja CAL-i funktsioonid ei erine seadmepõhisest kliendi juurdepääsulitsentsist. Nende vastavad eelised on näidatud SQL-serveri juurdepääsu tüübis, kuna need on tüüpilised ettevõttes, kus kasutatakse SQL-serverit.

Kasutaja litsentsi SQL Server 2016 on ainult ühe kindla isiku, kuid see pakub vaba valik lõpuks seade, mille kaudu juurdepääsu võib toimuda isegi siis, kui see on vaid võimalik ühest arvutist või sarnasest.

Võrreldes seadmega seotud seadme CAL-iga pakub SQL Serveri kasutaja CAL teistsugust kasutusala, kuna litsentsitud kasutaja on vähem seotud lokaalselt - eeldusel, et kasutatav seade on juurdepääs Internetile. See tähendab, et nad pääsevad SQL Serverile ligi nii ettevõttes töökohal kui ka väliselt sülearvuti, tahvelarvuti või nutitelefoni kaudu – olenemata sellest, kas nad on tööreisil või kodukontoris.

Kasutatud Kasutaja CAL SQL Server 2016 pakkumised just need töötajad, kes on ja on regulaarselt erinevates kohtades paindlikum kasutamine SQL Server funktsioone regulaarselt connect olemasoleva arvuti serverisse, sest kasutaja CAL-iga kasutate alati oma isiklikku kontot.

Järeldus

See, millist tüüpi SQL Server 2016 kliendipääsulitsents pakub töökeskkonnas rohkem eeliseid, on igal juhul erinev. Ostuotsus põhineb SQL serverit kasutavate töötajate arvul võrreldes vastavate lõppseadmete valdava kasutusviisiga: Niipea, kui enamus kasutab kas mobiilset sülearvutit või tahvelarvutit või erinevaid arvuteid, mis asuvad erinevatel seadmetel. tööjaamad, Et pääseda SQL Server, kasutaja CAL pakkuda rohkem eeliseid. Nagu eespool märgitud, tuleb õiget tüüpi kliendi juurdepääsu litsentsimine otsustada enne ostmist, kuna SQL Server 2016 kasutaja CAL-i ei saa teisendada seadme CAL-iks ega vastupidi.

Microsoft SQL Server 2016 kasutatud kasutaja CAL-id on saadaval Wiresofti veebipoest ühe või enama litsentsiga

Saate MS SQL Server 2016 kasutaja CAL-id kasutatud tarkvarana hankida Wiresofti veebipoest ühe kasutajalitsentsina – kuna tavapärased hulgilitsentsi sätted siin ei kehti. Nimetus "kasutatud" ei tähenda kasutaja CAL-ide kasutatavuse osas mingeid puudusi, kuna tarkvara ei saa põhimõtteliselt kuluda.

Teave SQL Server 2016 kasutatud kasutaja CAL-ide kohta

Wiresofti SQL Server 2016 jaoks kasutatud kasutaja CAL-id on kasutajatele tüüpilised juurdepääsulitsentsid, kuna need on saadaval Microsofti litsentsimisprogrammi alusel; Ainus erinevus nendest on see, et kasutatud tarkvarana kuulusid need varem SQL Server 2016 kasutaja hulgilitsentsi; esmaostja, tavaliselt ettevõte, on müünud Wiresoftile edasi individuaalsed kasutaja juurdepääsulitsentsid, mida pole vaja, või isegi täieliku hulgilitsentsi. Hulgilitsents lõpetati ja muudeti individuaalseteks litsentsideks, mille tulemusel saadud individuaalsed kasutaja CAL-id märgiti edaspidi kasutatud tarkvaraks. Vaatamata sellele, et need kasutaja CAL-id on märgistatud kui "kasutatud", saab neid SQL Server 2016 jaoks täielikult kasutada, kuna need ei toonud kaasa mingeid piiranguid nende funktsionaalsuse ega kasuliku eluea osas.

Millist ostja turvalisust pakub kasutatud tarkvara koos SQL Server 2016 kasutaja CAL-idega?

SQL Serveri kasutaja CAL-id kui kasutatud tarkvara Wiresoftilt ei paku meie klientidele mitte ainult odavat alternatiivi SQL Serveri litsentsimiseks, vaid on ka turvalised! Nagu klient, sul on juba saanud ühe kasutaja CAL Microsoft SQL Server 2016 mitte ainult alandatud hinnaga võrreldes "kasutamata" uus tarkvara, kuid saab nautida ka tavapärasest ostja turvalisuse kaudu vahetu alla laadida ja vahetu litsentsi aktiveerimise koos Kasutage kaasas hulgilitsentsi võti.

Kas SQL Server 2016 jaoks kasutatavad CAL-id on seaduslikud?

Programmi SQL Server 2016 kasutaja juurdepääsulitsentsid, mida saate osta Wiresoftist, pärinevad organisatsioonide ja ettevõtete litsentsivarudest. Sellest tulenevalt kehtib kehtiv kohtupraktika, mis sõnaselgelt lubab kaubelda kasutatud tarkvaraga, ka müügile või ostmisele; seda on selgelt kinnitanud mitmed kohtuotsused.

Wiresofti klientide jaoks pakub SQL Server 2016 kasutaja CAL-ide ja muude kasutatud tarkvarana pakutavate kliendi juurdepääsulitsentside ostmine, sealhulgas nende kasutamine, seega ka õiguskindlust, kuna ei Wiresoft ega sind klient rikuvad õigusnormidega. Lisaks on kasutatud CAL-id ka auditikindlad, kuna Wiresoft on kontrollinud kõiki varasemaid ostjaid!

Teie eelised SQL Server 2016 jaoks kasutatud kasutaja CAL-ide ostmisel

kasutatud tarkvara Wiresoftilt pakub meie klientidele odavat alternatiivi enamikele teiste pakkujate pakkumistele – mitte ainult kasutajate CAL-ide jaoks SQL Server 2016, vaid ka teiste juurdepääsu litsentsid, kuid ennekõike puuduvad piirangud arvu kasutaja CAL vaja võrreldes paindumatu lõpetamist kliendi juurdepääsu litsentsid, mis võivad vähendada kulusid server litsentsimise, sest see tähendab, et tegelik kasutamise SQL Server teenuste täpse võib litsentsitud.

Wiresofti veebipoest leiate mitte ainult kasutaja CAL-id kasutatud tarkvara juurdepääsulitsentside jaoks, vaid ka seadme CAL-e SQL Server 2016 jaoks, sealhulgas SQL-i ja SQL-i kliendi juurdepääsulitsentside teisi versioone. teised Microsoft server, sealhulgas vastava serveri litsentse. See võimaldab teil litsentsida olemasoleva tarkvaravaru odavalt, kuna väldite nii uue riistvara soetuskulusid kui ka ühilduvusprobleeme, mis tulenevad ebaühtlastest tarkvaraversioonidest.

Lisaks kasutaja CAL-idele leiate Wiresofti tarkvarapoest ka muid Microsofti tarkvaratooteid – koos Wiresofti kasutatud tarkvara eelistega. Kui teil on küsimusi SQL Server 2016 või mõne muu Microsofti toote kasutaja CAL-ide kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT SQL SERVER 2016 - 5 PACK USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud