Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS

MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS

179,95 € *

sh käibemaks

Saadaval kohese allalaadimisena


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Office 2019 Professional Plus – kõigi äriprofessionaalide nõudmiste jaoks...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"

Microsoft Office 2019 Professional Plus – kõigi äriprofessionaalide nõudmiste jaoks

Praegune Office'i komplekt 2019. aasta versioonis pakub professionaalsetele kasutajatele (lisaks kodu- ja ärirakendustele, professionaalidele ja tavalistele), eriti koos väljaandega Professional Plus, enneolematul tasemel funktsionaalsust ja mugavust loomisel ja muutmisel dokumentide ja kommunikatsiooni, mis samuti võimaldavad koostöös pilv uuele tasemele. Samal ajal võtab tarkvara arvesse paljusid turvastandardeid, sealhulgas kehtivaid uusi andmekaitseeeskirju.

Leiate palju täiustusi ja täiendusi tõestatud programmidele Word, Excel, PowerPointi ja Outlook. Dokumentide lihtsustatud väljastamine ja reaalajas töötlemine muudavad meeskonnas töötamise lihtsamaks.

Lisaks on suur hulk muid tööriistu saadaval ainult Professional Pro Editionis: sealhulgas Access, Publisher ja Skype for Business.

Office Professional Plus on tavaliselt saadaval ainult hulgilitsentsilepingute kaudu – see komplekt on saadaval ka ühe litsentsina Wiresofti tarkvarapoes – ja eriti madala hinnaga. Altpoolt leiate üksikasjalikku teavet paljude rakenduste ja eksklusiivsete funktsioonide kohta, mis on saadaval ainult selles väljaandes.

Proovitud ja testitud kontorirakendused on Professional Plusis veelgi võimsamad

Programmid Word, Excel, PowerPoint ja Outlook moodustavad endiselt kõigi Microsoft Office'i komplektide olulise aluse. Versiooni Microsoft Office 2019 jaoks on neid veelgi optimeeritud ja täiendatud oluliste funktsioonidega:

 • Microsoft Word sisaldab mitmeid funktsioone, mis kiirendavad tööd dokumentidega, nagu integreeritud tõlketööriist, dikteerimisfunktsioon ja ka häälväljund, mille abil saab tekste kirjutamise ajal ette lugeda. samal ajal. Täiustatud õigekirjaparandus pakub nüüd ka grammatikaparandust. Ja teie silmade kaitsmiseks saab Wordi kuvada ka pimedas režiimis.
 • Microsoft Exceli on täiendatud mitmete funktsioonidega tabelite professionaalseks analüüsiks ja redigeerimiseks, sealhulgas ajatelje filtrid ja muud funktsioonid aruannetes selgeks esitamiseks.
 • Microsoft PowerPoint pakub muuhulgas morfeerimisefektide ja suumifunktsiooniga täiendavaid võimalusi selgete esitluste animeerimiseks, mida saab teha ka digitaalse pliiatsiga.
 • Microsoft Outlook lihtsustab globaalset koostööd kolleegide ja partneritega erinevates ajavööndis asuvates asukohtades: programm teisendab nüüd automaatselt tekkiva ajaerinevuse; saate kohandada ka žeste, näiteks pühkimisliigutusi.
 • Microsoft OneNote'i saab kasutada isikliku märkmikuna , kuhu saate spontaanselt olulisi ideid või ülesandeid üles kirjutada ja mille saab ühendada ka Cortanaga.
 • Microsoft Publisher on loodud graafika avaldamiseks.
 • Saate kasutada
 • Microsoft Accessi , et luua professionaalseid andmebaase vastavalt teie isiklikele vajadustele.

Office 2019 Professional Plusiga saate oma ettevõtte jaoks palju eeliseid

Office 2019 väljaanne Professional Plus pakub teile lisaks proovitud funktsioonidele mitmeid muid eeliseid:

 • See ei hõlma mitte ainult meeskonnas dokumentide, tabelite või esitluste intuitiivset koostööd, vaid ka üksteisega suhtlemine on Office Professional Plusiga veelgi lihtsamaks muutunud.
 • Samuti on Office 2019 kasutajaliides kujundatud selgemalt – paindlikuks ja tõhusaks tööks.
 • Võimalik on ka paljude Office'i funktsioonide lihtne kasutamine mobiilse juurdepääsu kaudu nutitelefoni või tahvelarvuti kaudu – dokumentide redigeerimiseks liikvel olles muudavad veebirakendused juurdepääsu eriti praktiliseks, kuna üksikud funktsioonid ja elemendid on veelgi kiiremini leitavad.
 • Faile saab pilves avada ja jagada ka muude seadmetega peale isikliku arvuti – vajate ainult isiklikke juurdepääsuandmeid.
 • Veebisalvestusruum vähendab ka andmekrahhi riski, OneDrive pakub pilves 5 GB salvestusruumi.
 • Igapäevaste e-kirjade katkematu tulva haldamiseks on Outlook 2019 oluline uus funktsioon "Clutter". See intelligentne funktsioon eraldab automaatselt olulised kirjad ebaolulistest ja edastab ainult esimesed otse postkasti.

Samuti on mitmeid muid funktsioone, mis on saadaval ainult Office 2019 Professional Plusi kasutajatele.

Kõik Office Professional Plusi eksklusiivsed funktsioonid lühidalt

Altpoolt leiate ülevaate Office Professional Plus väljaande funktsioonide eksklusiivsetest tööriistadest ja rakendustest, mis muudavad suhtluse ja koostöö töötajate ja äripartneritega veelgi tõhusamaks ja samal ajal. tagada vastavus õigusaktidest tulenevaid nõudeid toetada ka ettevõtte sisemised standardid andmete turvalisuse e-posti liiklust.

Kaitske olulist meilisisu ja faile teabeõiguste haldusega

Teabeõiguste haldus (IRM) kaitseb tundlikku ja konfidentsiaalset teavet e-kirjades ja Office'i failides: saate kasutada IRM-i, et vältida nende lugemist, kopeerimist, printimist või edasisaatmist volitamata isikute poolt.

Ettevõtted ja organisatsioonid saavad kasutada IRM-i juhiste jõustamiseks, mis ei mõjuta mitte ainult teabe sisemist kaitset edasiandmise eest, vaid ka suhtlemist väliste äripartnerite või muude osapooltega. Vastavad piirangud või volitused salvestatakse faili endasse, nii et need kehtivad ka sõltumata kirja adressaadist.

E-kirjade säilitamine sõnumite säilitamiseks

E-posti säilitamise abil saavad kasutajad luua erinevaid juhiseid sõnumite ja kaustade säilitamiseks Outlook Web Appis. Näiteks säilitamispoliitika määrab, kui kaua meilisõnumeid säilitatakse, samas kui arhiivipoliitika määrab, kui kaua meili kaustas hoitakse, enne kui see automaatselt arhiivi teisaldatakse.

Andmekao vältimine hoiab ära andmete kadumise ja avalikustamise

Andmekao vältimine (DLP) on end tõestanud Microsofti tööriist konfidentsiaalse teabe või Office'i andmete kaitsmiseks töötajate poolt kogemata või tahtliku väljastamise eest. See võimaldab organisatsioonidel või ettevõtetel kaitsta isikuandmeid volitamata juurdepääsu eest, nagu nõuab näiteks GDPR.

Dünaamiline sisupõhine juhtseade jälgib kõiki andmete liikumist ja blokeerib edastamise e-posti või Interneti-põhiste rakenduste kaudu.

MS Office Professional Plusi andmekao vältimine pakub mitmeid optimeerimisi, sealhulgas täiustatud turvalisust, mille abil saab tundlikku sisu Office'i dokumentides töötlemisel veelgi paremini määratleda.

Administraatorid saavad määrata ka teatud andmetele juurdepääsu reeglid, et neid täielikult piirata või isegi blokeerida, ning hoiatada kasutajaid võimalike ohtude eest, kui esineb andmete kadumise oht.

Pilvepõhised teenused, nagu OneDrive, kaitsevad ka andmete kadumise eest serveri rikke või riistvara kahjustamise korral.

Veebisaidi postkastid sisu pakkumiseks meeskonnas

Veebisaidi postkastid (või saidi postkastid) on eriti praktiline viis dokumentide kallal koostööd teha. See võimaldab teil pakkuda oma meeskonnale, näiteks projekti osana, veebisaidil ühise keskse salvestuskoha, millel on ainult volitatud liikmed. juurdepääsu Microsoft SharePoint dokumentide ja Exchange kirju pakkumised. Nad pääsevad sellele otse juurde ja saavad seda ka muuta.

Veebisaitide postkastid võivad seega ühiskasutuse kaudu suurendada meeskonnaliikmete tootlikkust ja kiirendada tööprotsesside tõhusust.

Ühe klõpsuga arhiveerimine

Ühe klõpsuga arhiveerimine pakub Outlookis kiiret võimalust teisaldada valitud e-kirjad postkastist või muust kaustast arhiivikausta. Kõik, mida pead tegema, on klõpsata tagasilükkeklahviga vastavat sõnumit. Sõnumite kustutamiseks kasutage sama lihtsalt klahvi DEL ja need teisaldatakse kausta Kustutatud üksused.

Arvutustabelitööriistad Excelis

Office'i Professional Plusi väljaandes pakub Exceli tabelipäring kasutajatele mitmesuguseid arvutustabeli diagnostika tööriistu, mille abil saab neid erinevate valikute osas analüüsida.

Funktsiooniga Spreadsheet Compare saate teha mitmeid võrdlusi, mis aktiveeritakse või desaktiveeritakse märkeruudu "Luba" kaudu. Kõiki valitud töövihikute vahel leitud kõrvalekaldeid ei tõsteta tabelis interaktiivse aruandena värviliselt esile, vaid neid saab kuvada ka loendina.

Pilvetelefonimine ettevõtte VoIP-iga

Enterprise VoIP VDI all – virtuaalse töölaua infrastruktuur – on saadaval mitmesugused võimalused äripartneritega üle maailma või sisemiste meeskondadega suhtlemiseks. Lynci või Skype’i ärirakenduse kaudu saate muu hulgas kõnesid erinevate seadmete vahel üle kanda või parkida või kõnepostisõnumitele juurde pääseda, vestlussõnumeid integreerida ja teiste inimeste kohaloleku olekut kuvada.

Windowsi õiguste haldusteenustega – RMS – haldate juhiseid teabe kaitsmiseks teiste isikute volitamata juurdepääsu eest ja aitate seega kaasa tundlike andmete suuremale turvalisusele.

Microsoft Office 2019 üldised süsteeminõuded

Järgmised süsteeminõuded kehtivad kõikidele MS Office 2019 väljaannetele,

Office 2019 Professional Plusi puhul kehtivad üksikute rakenduste jaoks lisanõuded.

 • Operatsioonisüsteem: Windows 10, Windows 11, Windows Server 2019/2022
 • Protsessor: vähemalt 1,6 GHz või kiirem, kahetuumaline protsessor
 • RAM: vähemalt 4 GB RAM; 2 GB RAM (32-bitine)
 • Kõvaketas: vähemalt 4 GB vaba ruumi
 • Pildi eraldusvõime / graafikakaart: vähemalt 1280 x 768 pikslit

Täiendavad süsteeminõuded Microsoft Office 2019 Professional Plusile

Skype’i ärirakendus:

 • vähemalt 2,0 GHz või kiirem

Graafika riistvarakiirendus:

 • DirectX 9 või uuem
 • 128 MB graafikamälu
 • 32 bitti piksli värvisügavusega

Muud funktsioonid:

.NET 3.5 või 4.6 või uuem

Milline Windowsi versioon ühildub Office 2019-ga?

Nagu süsteeminõuetes juba kirjeldatud, nõuavad kõik Microsoft Office 2019 väljaanded tarkvara nõuetekohaseks toimimiseks operatsioonisüsteemina Windows 10. Microsoft Office 2019 Professional Plus ei ühildu Windows 8, 7 ega isegi vanemate versioonidega.

Milline Office'i bitine versioon on parim?

Rakenduse Microsoft Office 2019 Professional Plus aktiveerimine installib vaikimisi Office'i 32-bitise versiooni. Microsoft soovitab teil seda versiooni alati kasutada, isegi kui kõnealuses arvutis töötab Windowsi 64-bitine versioon. Põhjus: 32-bitine versioon ühildub paremini enamiku rakenduste ja lisandmoodulitega, mida saate Office'iga kasutada. Office'i 32-bitist ja 64-bitist versiooni ei ole võimalik samasse arvutisse korraga installida.

Kuidas on Microsoft Office 2019 Professional Plus litsentsitud?

Microsoft Office 2019 on alati litsentsitud konkreetse seadme jaoks, millel on juurdepääs tarkvarale. Samuti on teil õigus sellesse arvutisse installida selle versiooni ja kõigi varasemate versioonide suvaline arv koopiaid. See hõlmab ka koopiate pakkumist võrguserveris, et pääseda neile kaugjuurdepääsuga litsentsitud seadme või virtuaalse töölaua infrastruktuuri (VDI) kaudu.

Ostke Wiresofti tarkvarapoest Microsoft Office 2019 Professional Plus

Microsoft Office 2019 Professional Plus on erinevalt teistest väljaannetest saadaval ainult ühe litsentsina usaldusväärsetelt tarkvaramüüjatelt, nagu Wiresoft – ja meilt on see eriti odav . Teil on järgmised eelised:

 • Kohe pärast ostmist on Office 2019 Professional Plus saadaval elektroonilise tarkvara kohaletoimetamise (ESD) kaudu.
 • Kõik Wiresofti müügiks pakutavad Office'i litsentsid ei ole piiratud ega piiratud testversioonid.
 • Saate Office 2019 Professional Plusi ühe litsentsina, mis pärineb hulgilitsentsist.
 • Esimese ostja installitud kontoritarkvara kustutati selle Wiresoftile müümisel, nii et litsents on uuesti 100% vabalt saadaval.
 • Samuti oleme kontrollinud kõiki selliseid Wiresoftilt omandatud litsentse, et tagada nende täielik toimimine.
 • Wiresoftiga litsentsi ostes võite olla kindel, et ostate seadusliku ja originaalse Microsofti toote.

Kui teil on Microsoft Office Professional 2019 Plusi litsentsi ostmise kohta lisaküsimusi, võtke meiega ühendust e-posti, telefoni või vestluse teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT OFFICE 2019 PROFESSIONAL PLUS"
15.11.2020

Alles in Ordnung ist

Es gab keine Probleme mit der Installation sowie mit weiteren Funktionen.

20.10.2020

Super Service. Bezahlt und nach einer Woche immer noch nichts erhalten.

Weiter so,
Es braucht so Leute.

18.10.2020

sehr zufrieden

Der Produktkey hat erst nicht gefunzt. Nach Reklamation kam, nach einem Tag schon, ein neuer Key an. Nun hat es mit der Aktivierung sofort geklappt. Danke für die schnelle Hilfe!

26.09.2020

Perfekt

Nach dem Kauf sofort Link zur Software und Key erhalten. Alles bestens, jederzeit wieder. Daumen hoch.

13.09.2020

Tutto bene. Pagato. Download entro 5 minuti. Funziona tutto. Lo consigkio

Come nel titolo. Tutto bene.
Marco

14.08.2020

Top Proukt, top Service

Ich hatte ein kleines Problem (eigene Schuld) beim Installieren. Der telefonische Service war top und hat nach ein paar Minuten den Fehler beseitigt. Vielen Dank

04.08.2020

bonjour a tous

C'est écrit dans une langue que je comprends pas l'ongflet à point

27.03.2020

Download und Installation hat bestens funktioniert

Kann ich nur empfehlen

24.03.2020

Die Software funktioniert nach 1 Monat nicht mehr! Nie wieder kaufen!

So ein schlechter Service! Betrug! Niemand ist erreichbar und keine Antwort auf meine Mail! Nie wieder Bestellen!

17.02.2020

Bewertungen

13.02.2020

Office 2019

Bestellungsprozess war völlig unkompliziert; Bestellbestätigung mit Downloadlink kam umgehend; etwas gewöhnungsbedürftig war lediglich, dass die heruntergeladene Datei erst entpackt werden muss - ging aber mit WINZIP auch problemlos. Vielleicht könnte man diesen Punkt einfacher gestalten. nach 24 Stunden wurde der Lizenzschlüssel zugesandt. Also insgesamt war die Abwicklung insgesamt perfekt.

31.12.2019

1234

24.12.2019

Perfekt

Top schnell geliefert und alles Funktioniert sehr gerne wieder

Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud