Chat with us, powered by LiveChat
AUTORISEERITUD ORIGINAALtoode
TRANSPORT 24H JOOKSUL
TOETAGE VESTLUSE, MEILISE JA TELEFONI LÄBI
TASUTA VIBILIIN +4969 - 173261340
 
MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 USER CAL

MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 USER CAL

24,95 € *

sh käibemaks

Kohe kättetoimetamiseks saadaval, tarneaeg 24 tundi


Kas olete äriklient või teil on juriidilisi küsimusi?

Ma olen sinu jaoks olemas.


Kadir Aydin

Microsoft Licensing Professional (MLP)

Microsoft Windows Server 2016 User CAL-id kasutatud tarkvarana Selleks, et kasutaja saaks...rohkem
Tooteteave "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 USER CAL"

Microsoft Windows Server 2016 User CAL-id kasutatud tarkvarana

Selleks, et kasutaja saaks kasutada Microsoft Windows Server 2016 standard- ja andmekeskuse väljaandes saadaolevaid teenuseid, on lisaks vastavale serverile vaja kliendi juurdepääsulitsentsi litsents: Windows Server 2016 User CAL . See annab konkreetsele registreeritud kasutajale vastavad juurdepääsuõigused, mida ta saab kasutada mis tahes Windowsiga ühilduvas seadmes.

Kuna Windows Server 2016 serverilitsents ei sisalda Microsofti litsentsihalduseeskirjade kohaselt kasutajatele juurdepääsuõigusi, tuleb need kasutaja CAL-i vormis eraldi osta.

Wiresoftist saadaolevad Windows Server 2016 Editions Standardi ja Datacenteri kasutaja CAL-id on odavalt saadaval kasutatud tarkvarana – need on saadaval ka eraldi – kõigi kasutajate paindlikuks, vajadustepõhiseks litsentsimiseks . Nendel Windows Server 2016 kasutatud kasutaja juurdepääsulitsentsidel on samad funktsioonid kui kasutaja CAL-idel .

mida pakutakse uute kaupadena tavalise Microsofti hulgilitsentsiprogrammi kaudu.

Kasutage kõiki Windows Server 2016 teenuseid kasutatud kasutaja CAL-iga

Kasutatud kasutaja CAL-iga saate kasutada kõiki funktsioone, mis on

Server versioon 2016 järglane Windows Server 2012 sisaldab: Windows Server 2016 toetab Windows 10 ja saab kasutada ka luua pilv server töötama Anda ja turvaline andmete

Windows Server 2016 on saadaval Wiresofti standard- ja andmekeskuse väljaannetes. Nende hulka kuuluvad sellised funktsioonid nagu Core & amp; Nano-Server Deployment ja Host Guardian Service pakuvad lisaks Windowsi serverikonteinerite kasutamisele ka virtualiseerimist / Hyper-V konteinereid. Exclusive Datacenter Edition Windows Server 2016 on kasutada selliseid funktsioone nagu tarkvaral põhineva Networking (SDN), panipaigad Direct (S2D), Storage Replica ja võrgu korstnad (protokolli Stack) ja varjestatud Virtual Machines (Varjestatud VM) on võimalik, need on peamiselt funktsioonid, mida on vaja suuremates ettevõtetes, kus on suur töökoormus ja kasutusel mitu virtuaalset süsteemi.

Ülevaade Windows Server 2016 Standardi ja Datacenteri väljaannete kasutaja CAL-idest kasutatud tarkvarana

Kasutaja CAL-idega , mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana, ei erine uutest kasutaja CAL-idest funktsionaalseid erinevusi, kuna need sisaldavad sama kasutamise võimalusi funktsioone ja teenuseid, mis on saadaval Windows Server 2016 Editions Standard ja Datacenter võrra. Seetõttu on kasutatud kasutaja CAL-id paljudele ettevõtetele ja organisatsioonidele ökonoomne lahendus, et pakkuda kasutajatele isikliku serveri juurdepääsulitsentsi. Lisateavet selle kohta leiate järgmisest ülevaatest.

Microsofti kliendipääsulitsentside haldus Windows Server 2016 jaoks

Microsofti litsentsihalduses on Windows Server 2016 Editions Standardi ja Datacenteri kasutajate täiendav juurdepääsulitsentsimine täpselt reguleeritud, et nad pääseksid ligi e-kirjadele, kontaktidele ja kalendritele ning muud teenused. Serverilitsents sisaldab ka juurdepääsulitsentse, kuid need on mõeldud ainult administraatoritele, nii et neid ei saa kasutada tavaliste kasutajateenuste jaoks. Neid saab kasutada ainult vastava kliendi juurdepääsulitsentsiga, nagu kasutaja CAL , mille kaudu konkreetne individuaalne kasutaja saab vastavad juurdepääsuõigused, millele ta pääseb juurde mis tahes lõppseadme kaudu. Peale nende spetsiaalsete kasutaja juurdepääsuõiguste Windows Server 2016 kliendi-/serverikeskkonna jaoks ei sisalda kasutaja CAL täiendavat tarkvara.

Millised CAL-i tüübid on Windows Server 2016 Standardi ja Datacenter Editioni jaoks olemas?

Microsofti litsentsimismudel Client Access Licensing for Windows Server 2016 pakub kahte tüüpi CAL-e:

  • Kasutaja CAL Windows Server 2016 jaoks – spetsiaalsele kasutajale
  • Seadme CAL Windows Server 2016 jaoks spetsiaalsele seadmele (arvuti, sülearvuti, tahvelarvuti, telefon)

Millised on Windows Server 2016 kasutaja CAL-ide ja seadme CAL-ide erinevused?

Põhimõtteliselt saab Windows Server 2016 kasutaja CAL-iga kasutada samu funktsioone ja teenuseid kui seadme CAL-iga. Mõlemad erinevad ainult selle poolest, kes või mis on sellega litsentsitud: Kasutaja CAL võimaldab sihtotstarbelisel kasutajal vaheldumisi juurdepääsu Windowsi serveriteenustele vabalt valitavas seadmes, sõltumata asukohast; Olenevalt töökohtade arvust ja varustusest ettevõttes võib see olla valitsev töösituatsioon – erinevalt sellest, kui mitu kasutajat kasutab ühte ja sama seadet oma kontoga.

See tähendab, et kasutaja, kes on volitatud kaudu Kasutaja CAL võib kasutada mis tahes Windows-ühilduv seade sobiva operatsioonisüsteemi versioon hallata kasutamine Windows teenuseid. Ta võib näiteks kasutada oma sülearvuti liikvel asemel püsiarvutit tööl ja kodus office PC või sülearvuti saadaval seal, jne litsentseerimisjuht kasutaja CAL-id võivad olla odavam kui lõpus seadmeid.

Milliseid konkreetseid kasutusvõimalusi pakuvad Windows Server 2016 kasutaja CAL-id standard- ja andmekeskuse väljaandes?

Sõltuvalt sellest, kas standardi või Datacenter Edition Windows Server 2016 installimist erinevad funktsioonid on saadaval Kasutaja CAL: Samuti on võimalik kasutada kasutaja CAL Standard Edition , saab kasutada ka Windows Server 2016 Datacenter Editioni – kuid piiranguga, et siis on saadaval ainult standardväljaande funktsioonid. Laiendatud teenuste ja funktsioonide ulatus on saadaval ainult Datacenter Editioni serverilitsentsiga koos Datacenter Editioni kasutaja CAL-iga.

Vastupidi, andmekeskuse väljaande kasutaja CAL-iga saab standardväljaande jaoks litsentsitud serverile juurdepääsul kasutada ainult vastavalt määratletud funktsioone.

Märkige Windows Server 2016 kasutaja CAL-ide versiooni ühilduvus

Windows Server 2016 jaoks kasutatava kasutaja CAL-iga , nagu juba mainitud, ei saa töötaja kasutada mitte ainult sõltuvalt väljaandest kaasatud funktsioone, vaid ka sisaldavad neid ka juurdepääsuõiguste vanemate Windows Server versioonid, nagu 2013 (alandada). Vastupidine toiming ei ole aga võimalik, nii et Windows Serveri versiooni 2016 kasutaja CAL-i ei saa kasutada kõrgemale versioonile 2019 juurde pääsemiseks (täiendus).

Windows Server 2016 jaoks kasutaja CAL-ide ostmisel tuleks seetõttu pöörata tähelepanu mitte ainult funktsioonidele, mida ühe väljaande kohta saab kasutada, vaid ka serverilitsentsi ja kliendi ühilduvusele juurdepääsulitsentsid.

Millele peaksite Windows Server 2016 kasutaja CAL-idega litsentsimisel tähelepanu pöörama?

Windows Server 2016 kasutaja CAL litsentsib täpselt ühe kasutaja ja varustab teda vastava serveriväljaande kasutusvõimalustega. Kui registreerimine on lõpule viidud, ei saa seda kasutaja CAL-i enam teisele kasutajale üle kanda. Samuti on võimatu muuta CAL-i tüüpi ja kasutada kasutaja CAL-i seadme CAL-ina.

Käesolevate sätetega Microsoft litsentsi juhtimine on, et vältida volitamata juurdepääsu Windows Server 2016, mis annab suurema kindluse nii kommunikatsiooni ja andmed ise, sest ilma vastava Kasutaja CAL võõrad ei pääse e-posti teenustele ega serveri andmetele.

Järeldus kasutaja CAL-ide kohta

See, millist tüüpi kliendi juurdepääsulitsents konkreetse ettevõtte jaoks pakub rohkem võimalusi Windows Server 2016 jaoks ja esindab ka odavamat litsentsimise võimalust, sõltub konkreetsest juhtumist. Lisaks kasutajate arvule on määravaks ka Windows Serverile juurdepääsuks kasutatavate lõppseadmete arv: niipea, kui enamik kasutajaid kasutab Windows Server 2016 teenustele juurdepääsuks väga erinevaid lõppseadmeid, pakub kasutaja CAL-idega litsentsimine rohkem eeliseid.

Seetõttu peaksite enne CAL-ide ostmist kontrollima, milline näeb välja tüüpiline töövoog ettevõttes, et leida Windows Server 2016 jaoks sobivaim CAL-i tüüp. Siis võib kasutaja CAL-idega litsentsimine olla odavam kui seadme CAL-idega litsentsimine, kuna tuleb osta vähem kliendi juurdepääsulitsentse.

Microsoft Windows Server 2016 kasutaja CAL-id kui kasutatud tarkvara Wiresofti veebipoes, mis on saadaval ühe litsentsiga

Kasutatud kasutaja CAL-e Windows Server 2016 väljaannete jaoks saab eraldi osta ka Wiresofti veebipoest, kuna puudub astmestamine, nagu muidu Microsofti litsentsitingimuste puhul; Vastasel juhul pole kasutataval tarkvaral puudusi ega funktsionaalsuse piiranguid – muu hulgas seetõttu, et tarkvara ei saa põhimõtteliselt kuluda.

Kust pärinevad Wiresofti pakutavad kasutatud Windows Server 2016 kasutaja CAL-id?

Wiresofti poolt Windows Server 2016 väljaannete jaoks kasutatud tarkvarana pakutavad kasutaja CAL-id on originaallitsentsid, kuna neid pakutakse ka Microsofti litsentsiprogrammi osana ; ainus erinevus on see, et need olid varem osa Windows Server 2016 kasutaja hulgilitsentsist, mille ettevõte oli omandanud. Need hulgilitsentsid või üksikute kasutajate juurdepääsulitsentsid ostis üles Wiresoft, kusjuures hulgilitsentsid jaotati individuaalseteks litsentsideks. Saadud individuaalseid kasutaja CAL-e nimetatakse kasutatud tarkvaraks. Vaatamata sellele, et neil on silt "kasutatud", saab neid kasutada nagu uut litsentsi Windows Server 2016 juurdepääsuks, kuna need ei erine nendest funktsioonide ega kasutusaja poolest.

Ostja turvalisusega Windows Server 2016 kasutaja CAL-ide jaoks kasutatud tarkvara

Isegi kasutatud Kasutaja CAL Wiresoft kliendid saavad tugineda tavaline ostja turvalisuse instant download pärast ostu, sealhulgas vahetu litsentsi aktiveerimise kehtiva maht litsentsivõti, usaldus.

Kas Windows Server 2016 kasutaja CAL-idega kasutatud tarkvara ostmine ja kasutamine on seaduslik?

Windows Server 2016 jaoks kasutatud kasutaja CAL-ide ostmine ja nende kasutamine on klientidele juriidiliselt kahjutu, kuna see ei riku ühtegi õigusnormi. Ühest küljest pärinevad Wiresoft Shopis pakutavad Windows Server 2016 kasutaja CAL-id ja muud kliendi juurdepääsulitsentsid ettevõtte litsentside loendist. Seetõttu põhineb kasutatud CAL-ide müük, ostmine ja kasutamine kohaldataval kohtupraktikal, mis lubab selgesõnaliselt Microsofti kasutatud litsentsidega kaubelda ja nende kasutamist; seda asjaolu on mitmel korral selgelt kinnitanud erinevad kohtuotsused.

Wiresofti kasutatud tarkvara teine eelis on auditi turvalisus kõigi eelmiste ostjate täieliku kontrollimise kaudu!

Teie Windows Server 2016 kasutaja CAL-idega kasutatud tarkvara eeliste kokkuvõte

Kasutaja CAL-id Windows Server 2016 jaoks, mida Wiresoft pakub kasutatud tarkvarana, on odav alternatiiv tavapäraste tarkvarapakkujate võrreldavatele uutele kaupadele – see hinnaeelis on ka kehtib muude Microsofti server kasutatakse tarkvara või juurdepääs litsentse Wiresoft.

Kuna kasutatud kasutaja CAL-idega litsentsimisel ei esine muidu tavalist jahmatamist, saate Wiresofti abil kohandada oma kliendi juurdepääsulitsentsi nõuded vastavalt Windows Serveri teenuste tegelikule kasutamisele teie ettevõte. Seega võib kasutajate paindlik kliendijuurdepääsu litsentsimine Windows Server 2016 jaoks vähendada teie ostukulusid.

Wiresofti kasutatud litsentsi pakkumine on samuti eriti odav võimalus oma tarkvaravaru täiendada, kuna teatud tarkvarast on saadaval mitu versiooni, mistõttu ühilduvusprobleemid põhjustasid näiteks paralleeliga kasutada erinevaid tarkvara versioonid, mida saab vältida, mis võib vähendada ka kulusid ostes uue riistvara.

Wiresofti tarkvarapoest leiate saadaolevate Windows Server 2016 väljaannete kasutaja CAL-id ja kasutatud tarkvarana ka vastavad seadme CAL-id. Lisaks on Wiresofti kasutatud tarkvara valikus ka rakendusi muudele valdkondadele, kus Microsofti tarkvara kasutatakse – koos kõigi mainitud eelistega. Kui teil on küsimusi MS Windows Server 2016 või mõne muu Microsofti toote kasutaja CAL-ide kohta, kasutage meie asjatundlikke nõuandeid vestluses või e-posti või telefoni teel.

Lugege, kirjutage ja arutage arvustusi ...rohkem
Klientide hinnangud "MICROSOFT WINDOWS SERVER 2016 USER CAL"
Kirjuta arvustus
Arvustused avaldatakse pärast kinnitamist.

*-ga tähistatud väljad on kohustuslikud.

Võtsin teadmiseks privaatsuspoliitika .

Viimati nähtud